O tym, że garnitur jest moim wyjściem awaryjnym, gdy nie wiem co na siebie włożyć, pisałam już wielokrotnie. Nieważne czy czeka mnie oficjalne spotkanie, czy wieczorne wyjście – sprawdza się zawsze. Dobry jakościowo garnitur to także niestety spora inwestycja, dlatego warto polować na niego w okresie wyprzedaży. Ja skusiłam się na granatowy z kolekcji ReDesign marki Reserved, która odkąd rozpoczęła ekspansję na zagraniczne rynki coraz częściej zachwyca mnie jakością swojego wzornictwa oraz kierunkiem, w którym zmierza.

 

 

 

Niektóre powroty w modzie są dość kontrowersyjne i nie wszystkim przypadają do gustu. Idealnym przykładem jest wielki come-back sztruksu. Obecnie na szczęście zupełnie nie przypomina tego z lat 80′ i 90′ i o dziwo najlepiej wygląda noszony od stóp do głów. Mój dodatkowo jest lekko połyskujący, dlatego nada się również na wieczorne wyjścia. Sama nie mogę uwierzyć, że to piszę. Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby mi do głowy, by komukolwiek zaproponować sztruksowy garnitur na oficjalną galę. Moda potrafi zaskoczyć nawet mnie!

Posiadając dobrą bazę w garderobie – i mam tu na myśli właśnie m.in. garnitur, możemy wykonać nieskończoną ilość stylizacji. Dowodem na to niech będzie dzisiejsza notka, gdzie pokażę Wam 5 propozycji – od tych na co dzień, weekendowe wypady czy spotkania ze znajomymi, po te bardziej eleganckie i formalne. Same zobaczcie ile możliwości daje jeden prosty zestaw, zwłaszcza, że przecież nie zawsze musicie nosić go w komplecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Michaela Metesova

suit  jacket & trousers  Reserved

look 1   sweater Berenika Czarnota    coat & bag  Celine      shoes Versus Versace

look 2      shirt& skirt Tory Burch   shoes Versuc Versace  watch Omega

look 3   shirt Christian Dior    shoes Zara   necklace Apart    brooch Versus Versace

look 4  turtleneck  Guess  jeans Hugo Boss    shoes Baldowski   earring H&M    necklace&bracelets Christian Dior

look 5    shirt Blumarine    shoes Max Mara  earrings H&M

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Luty 15 by Marta Sinilo

— 5 razy sztruks!

  O tym, że garnitur jest moim wyjściem awaryjnym, gdy nie wiem co na siebie włożyć, pisałam już wielokrotnie. Nieważne czy czeka mnie oficjalne spotkanie, czy wieczorne wyjście – sprawdza się zawsze. Dobry jakościowo garnitur to także niestety spora inwestycja, dlatego warto polować na niego w okresie wyprzedaży. Ja skusiłam się na read more

/ no comments
Posted on Luty 12 by Marta Sinilo

— Bootiful (?)

  Czy synonim kiczu może być jednocześnie synonimem dobrego gustu? Wiele powracających do nas trendów z przeszłości budzi kontrowersje i szokuje. Styl rodem z blokowisk lat 80. i 90., frotki do włosów, Birkenstocki, Crocksy, kolekcje Balenciagi. Wśród nich są także białe kozaki. Kiedyś w domyśle zarezerwowane tylko dla pań z mniejszych miejscowości,  read more

/ no comments