Są takie pokazy na które czekam z zapartym tchem. Jednym z nich jest zawsze prezentacja kolekcji Paprocki&Brzozowski. W tym roku nie wytrzymałam i odwiedziłam Mariusza i Marcina w ich atelier na Wiejskiej na dzień przed pokazem. Na rynku działają już 17 lat, a mimo to wciąż zdarza mi się ich mylić (ale niech odezwie się ten, kto ich nie myli!). Są zgranym duetem, który świetnie się uzupełnia i wspiera, a to przekłada się na dopracowane i przemyślane projekty i ogromny sukces. Czystą przyjemnością było słuchać ich, gdy omawiali detale rękawów czy dyskutowali na temat wykończenia dekoltu. Specjalnie dla Was uchylam rąbka tajemnicy i pokazuję małą zapowiedź kolekcji „Julia’s not dead”, która premierę będzie miała dziś wieczorem!

 

.


 


fot. Sonia Janów

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments