Grudzień jest dla mnie zawsze najbardziej pracowitym miesiącem w roku. Mnóstwo marek odzieżowych przygotowuje sesje zdjęciowe, gdzie prym wiodą tematy Bożego Narodzenia i Sylwestra, branża powoli przygotowuje się do sezonu wiosna/lato co jeszcze bardziej zwiększa zapotrzebowanie na stylistów, a na domiar złego z kalendarza wykreślamy dwa tygodnie na przerwę świąteczną. W okresie, gdy praca pochłania praktycznie cały mój dzień, staram się ograniczać kreowanie niepotrzebnych problemów do minimum. Jednym z nich jest „co mam na siebie włożyć?”. Tak, tak, stylistkom też zdarzają się te problemy.

 

 

Ostatnimi czasy jednym z moich ulubionych uniformów do pracy jest zestaw od Mally&Co. Tego, że krata jest obecnie szalenie modnym printem nie muszę wam mówić. Kraciaste garnitury pojawiają się praktycznie wszędzie, a biurowe outfity nigdy nie były bardziej cool. Ja, na przekór, zamiast garniturowych spodni wybrałam spódnicę do kompletu. Całość klasycznie dopełnia biała koszula przełamana długimi szarfami, które możemy wiązać według uznania.

 

Do tego wygodne kaczuszki na wprawdzie minimalnym, ale wciąż jakimś obcasie. Po ciąży przydaje mi się wydłużyć sylwetkę, ale stopy nie zdążyły się jeszcze przyzwyczaić do klasycznych 12-centymetrowych szpilek. Look dopełniają minimalistyczne kolczyki W.Kruk i mała torebka w której mieszczę to, co najpotrzebniejsze –  portfel, notes i telefon. To moja ulubiona alternatywa od wielkiej torby, w której trzymam pieluchy małego Henryka.

 

 

 

 

 

jacket, skirt, shirt Mally& Co.   shoes Loft 37   earrings W.Kruk   bag Alexander Wang

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Styczeń 17 by Marta Sinilo

— Baby on board!

  element zaskoczenia.   NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ.  wyzwania jedyne w swoim rodzaju.   To moje zawodowe życie w kilku słowach. Profesja stylisty co rusz wystawia mnie na próbę, podrzucając projekty wymagające coraz to większej dozy kreatywności. Kiedy w lipcu zeszłego roku na świecie pojawił się mój kolejny, ale najważniejszy w życiu projekt – Henryk, byłam read more

/ no comments
Posted on Styczeń 10 by Marta Sinilo

— pink monday!

  Moda jest zawsze niewygodna. Jeśli czujesz się komfortowo, nigdy nie osiągniesz perfekcyjnego wyglądu.   To słowa jednej z największej ikon współczesnej mody – Anny Dello Russo. Anno, kocham Cię, uwielbiam i podziwiam, ale absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. Dzisiejszą stylizacją chciałam udowodnić,  że ekstrawagancja może równać się wygodzie.   read more

/ no comments