Grudzień jest dla mnie zawsze najbardziej pracowitym miesiącem w roku. Mnóstwo marek odzieżowych przygotowuje sesje zdjęciowe, gdzie prym wiodą tematy Bożego Narodzenia i Sylwestra, branża powoli przygotowuje się do sezonu wiosna/lato co jeszcze bardziej zwiększa zapotrzebowanie na stylistów, a na domiar złego z kalendarza wykreślamy dwa tygodnie na przerwę świąteczną. W okresie, gdy praca pochłania praktycznie cały mój dzień, staram się ograniczać kreowanie niepotrzebnych problemów do minimum. Jednym z nich jest „co mam na siebie włożyć?”. Tak, tak, stylistkom też zdarzają się te problemy.

 

 

Ostatnimi czasy jednym z moich ulubionych uniformów do pracy jest zestaw od Mally&Co. Tego, że krata jest obecnie szalenie modnym printem nie muszę wam mówić. Kraciaste garnitury pojawiają się praktycznie wszędzie, a biurowe outfity nigdy nie były bardziej cool. Ja, na przekór, zamiast garniturowych spodni wybrałam spódnicę do kompletu. Całość klasycznie dopełnia biała koszula przełamana długimi szarfami, które możemy wiązać według uznania.

 

Do tego wygodne kaczuszki na wprawdzie minimalnym, ale wciąż jakimś obcasie. Po ciąży przydaje mi się wydłużyć sylwetkę, ale stopy nie zdążyły się jeszcze przyzwyczaić do klasycznych 12-centymetrowych szpilek. Look dopełniają minimalistyczne kolczyki W.Kruk i mała torebka w której mieszczę to, co najpotrzebniejsze –  portfel, notes i telefon. To moja ulubiona alternatywa od wielkiej torby, w której trzymam pieluchy małego Henryka.

 

 

 

 

 

jacket, skirt, shirt Mally& Co.   shoes Loft 37   earrings W.Kruk   bag Alexander Wang

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Wrzesień 23 by Marta Sinilo

— Bądź silna, bądź fit!

„Przynajmniej nie musisz chodzić na siłownię!” – słyszę to  prawie za każdym razem, kiedy opowiadam komuś ile energii ma mój synek. Faktycznie, przy nim trudno nie być cały czas w ruchu, ale bieganie za dzieckiem, które właśnie uczy się chodzić, a świadomy ruch i czas poświęcony dla swojego ciała to drugie. Dla read more

/ no comments
Posted on Wrzesień 20 by Marta Sinilo

— Forever Young!

Każda stylistka ma wiele twarzy — podobnie ja! Są dni kiedy chodzę bardzo szykownie ubrana, a są takie kiedy najlepiej czuję się w jeansach i w trampkach.  Czasami mam ochotę zapomnieć o całej branży, wielkich eventach i napiętej atmosferze. Co wtedy robię? Ubieram moją ukochaną luźną sukienkę w kwiaty, jeansową kurtkę i read more

/ no comments