Grudzień jest dla mnie zawsze najbardziej pracowitym miesiącem w roku. Mnóstwo marek odzieżowych przygotowuje sesje zdjęciowe, gdzie prym wiodą tematy Bożego Narodzenia i Sylwestra, branża powoli przygotowuje się do sezonu wiosna/lato co jeszcze bardziej zwiększa zapotrzebowanie na stylistów, a na domiar złego z kalendarza wykreślamy dwa tygodnie na przerwę świąteczną. W okresie, gdy praca pochłania praktycznie cały mój dzień, staram się ograniczać kreowanie niepotrzebnych problemów do minimum. Jednym z nich jest „co mam na siebie włożyć?”. Tak, tak, stylistkom też zdarzają się te problemy.

 

 

Ostatnimi czasy jednym z moich ulubionych uniformów do pracy jest zestaw od Mally&Co. Tego, że krata jest obecnie szalenie modnym printem nie muszę wam mówić. Kraciaste garnitury pojawiają się praktycznie wszędzie, a biurowe outfity nigdy nie były bardziej cool. Ja, na przekór, zamiast garniturowych spodni wybrałam spódnicę do kompletu. Całość klasycznie dopełnia biała koszula przełamana długimi szarfami, które możemy wiązać według uznania.

 

Do tego wygodne kaczuszki na wprawdzie minimalnym, ale wciąż jakimś obcasie. Po ciąży przydaje mi się wydłużyć sylwetkę, ale stopy nie zdążyły się jeszcze przyzwyczaić do klasycznych 12-centymetrowych szpilek. Look dopełniają minimalistyczne kolczyki W.Kruk i mała torebka w której mieszczę to, co najpotrzebniejsze –  portfel, notes i telefon. To moja ulubiona alternatywa od wielkiej torby, w której trzymam pieluchy małego Henryka.

 

 

 

 

 

jacket, skirt, shirt Mally& Co.   shoes Loft 37   earrings W.Kruk   bag Alexander Wang

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Luty 15 by Marta Sinilo

— 5 razy sztruks!

  O tym, że garnitur jest moim wyjściem awaryjnym, gdy nie wiem co na siebie włożyć, pisałam już wielokrotnie. Nieważne czy czeka mnie oficjalne spotkanie, czy wieczorne wyjście – sprawdza się zawsze. Dobry jakościowo garnitur to także niestety spora inwestycja, dlatego warto polować na niego w okresie wyprzedaży. Ja skusiłam się na read more

/ no comments
Posted on Luty 12 by Marta Sinilo

— Bootiful (?)

  Czy synonim kiczu może być jednocześnie synonimem dobrego gustu? Wiele powracających do nas trendów z przeszłości budzi kontrowersje i szokuje. Styl rodem z blokowisk lat 80. i 90., frotki do włosów, Birkenstocki, Crocksy, kolekcje Balenciagi. Wśród nich są także białe kozaki. Kiedyś w domyśle zarezerwowane tylko dla pań z mniejszych miejscowości,  read more

/ no comments