Każda stylistka ma wiele twarzy — podobnie ja! Są dni kiedy chodzę bardzo szykownie ubrana, a są takie kiedy najlepiej czuję się w jeansach i w trampkach.

 Czasami mam ochotę zapomnieć o całej branży, wielkich eventach i napiętej atmosferze. Co wtedy robię? Ubieram moją ukochaną luźną sukienkę w kwiaty, jeansową kurtkę i trampki Converse — które są niezwykle wygodne. Mam wrażenie, że im dłużej w nich chodzę, tym robią się coraz bardziej miękkie i dopasowane do stopy. Nie da ich się porównać z żadnym obuwiem, które noszę na co dzień. Może powinnam pójść w ślady światowych redaktorek mody i do super posh stylizacji ubierać trampki zamiast szpilek?  Co myślicie?

 

Sukienka Kappahl | Kurtka, Okulary MANGO | Trampki CONVERSE | Skarpetki WARSAW SAINTS

Skate Park

 To jest miejsce, gdzie przeważnie przychodzimy z dziećmi. Od niedawna mają zajawkę na deskorolki, a tak naprawdę świetne się bawi przy tym cała nasza rodzina. Nawet ja spróbowałam — niesamowite uczucie. Powrót do czasów dzieciństwa, beztroski i szczęścia. Fajnie jest też obserwować innych, zwłaszcza chłopców, którzy wyspecjalizowali się już w skatowych trikach! Podziwiam ile mają w sobie determinacji i samozaparcia. Po, często bolesnych upadkach, podnoszą się, otrzepują i próbują dalej! Niezła szkoła życia. 

 

 

 

Street Art

Mimo, iż wychowana jestem na częstych wizytach w topowych galeriach, wiem już, że tak naprawdę moda i sztuka jest gdzie indziej — na ulicach, w parkach, pod mostami, na ławkach, murach — wszędzie, trzeba tylko nauczyć się ją dostrzegać. Mam kilka ulubionych murali w Warszawie, ale też podróżując po różnych miastach gromadzę w telefonie album z streetowymi dziełami sztuki ,których nie można zabrać. Moje ulubione to te z Nowego Yorku, Berlina i Barcelony. 

 

 

 

Trampki CONVERSE Skarpetki WARSAW SAINTS

 

Food Truck

A na koniec, porządna porcja lodów albo lemoniada — na poprawę humoru — dla zmęczonych i spragnionych dzieciaków to dawka energetyczna. Urocze popołudnie wolne od zdrowego jedzenia i szkolnego mundurka. Szczęśliwy czas pełen szalonych pomysłów i wolność. Inspirująca podróż w czasy podwórkowego rozrabiania. Warto jest się czasem położyć na rozgrzanym betonie i popatrzeć w chmury. Tak po prostu. Bez napięcia.

 

 

 

Sukienka Kappahl | Torebka MANGO 

 

zdjęcia: Michaela MetesováBulletproof Warsaw

 

 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments