Każda stylistka ma wiele twarzy — podobnie ja! Są dni kiedy chodzę bardzo szykownie ubrana, a są takie kiedy najlepiej czuję się w jeansach i w trampkach.

 Czasami mam ochotę zapomnieć o całej branży, wielkich eventach i napiętej atmosferze. Co wtedy robię? Ubieram moją ukochaną luźną sukienkę w kwiaty, jeansową kurtkę i trampki Converse — które są niezwykle wygodne. Mam wrażenie, że im dłużej w nich chodzę, tym robią się coraz bardziej miękkie i dopasowane do stopy. Nie da ich się porównać z żadnym obuwiem, które noszę na co dzień. Może powinnam pójść w ślady światowych redaktorek mody i do super posh stylizacji ubierać trampki zamiast szpilek?  Co myślicie?

 

Sukienka Kappahl | Kurtka, Okulary MANGO | Trampki CONVERSE | Skarpetki WARSAW SAINTS

Skate Park

 To jest miejsce, gdzie przeważnie przychodzimy z dziećmi. Od niedawna mają zajawkę na deskorolki, a tak naprawdę świetne się bawi przy tym cała nasza rodzina. Nawet ja spróbowałam — niesamowite uczucie. Powrót do czasów dzieciństwa, beztroski i szczęścia. Fajnie jest też obserwować innych, zwłaszcza chłopców, którzy wyspecjalizowali się już w skatowych trikach! Podziwiam ile mają w sobie determinacji i samozaparcia. Po, często bolesnych upadkach, podnoszą się, otrzepują i próbują dalej! Niezła szkoła życia. 

 

 

 

Street Art

Mimo, iż wychowana jestem na częstych wizytach w topowych galeriach, wiem już, że tak naprawdę moda i sztuka jest gdzie indziej — na ulicach, w parkach, pod mostami, na ławkach, murach — wszędzie, trzeba tylko nauczyć się ją dostrzegać. Mam kilka ulubionych murali w Warszawie, ale też podróżując po różnych miastach gromadzę w telefonie album z streetowymi dziełami sztuki ,których nie można zabrać. Moje ulubione to te z Nowego Yorku, Berlina i Barcelony. 

 

 

 

Trampki CONVERSE Skarpetki WARSAW SAINTS

 

Food Truck

A na koniec, porządna porcja lodów albo lemoniada — na poprawę humoru — dla zmęczonych i spragnionych dzieciaków to dawka energetyczna. Urocze popołudnie wolne od zdrowego jedzenia i szkolnego mundurka. Szczęśliwy czas pełen szalonych pomysłów i wolność. Inspirująca podróż w czasy podwórkowego rozrabiania. Warto jest się czasem położyć na rozgrzanym betonie i popatrzeć w chmury. Tak po prostu. Bez napięcia.

 

 

 

Sukienka Kappahl | Torebka MANGO 

 

zdjęcia: Michaela MetesováBulletproof Warsaw

 

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments