Dziewczyny z Loft 37, a w zasadzie ich buty, poznałam jakieś pięć lat temu. Zupełnie przypadkowo kupiłam parę skórzanych botków z frędzlami, które szybko stały się moimi ulubionymi butami – nosiłam je niemal do wszystkiego. 

Przeszły ze mną bardzo wiele, dosłownie i w przenośni. Zelówki zmeniałam trzy razy, bo ten kowbojski fason wpłynął znacząco na sposób mojego poruszania się. Nieustraszona niczym Chuck Norris. w kowbojskim stylu przemirzałam ulice Warszawy. Chodziłam w nich na sesje, spotkania biznesowe i wieczorne imprezy. Zabierałam je na wakacje. Stukot tych wysłużonych już mocno obasów dodawał mi sił. I chooć taka miłość zdarza się raz, dalej zaglądam do butiku Loft 37 na Mokotowskiej i często trafiam na podobnie wygodny fason. 

 

 

 

 

 

 

To co mnie w tej marce urzeka to fakt, że każda para butów jest ręcznie robiona! Serio! I w ogromnej większości wykonane są z naturalnej skóry. Na zdjęciach mam na sobie klasyczny satynowy model, trochę przypominający czółenka jakie nosiła Audrey Hepburn. Ozdobione perłą połyskują w słońcu niczym egzotyczne ryby. Ten sam model dostępny jest jeszcze w czerni a stosunkowo niski obcas i wygodne kopyto sprawiają, że można je nosić codziennie.Cytat z książki „Widnokrąg”  Wiesława Myśliwskiego idelanie oddaje styl i charakter tego właśnie modelu.

„… kobieta może mieć skromniejszą sukienkę, być skromnie uczesana, brwi, rzęsy mieć niewycieniowane, nie podczernione, usta nie umalowane, nie mieć pereł, kolczyków, lecz pantofelki powinna mieć w najlepszym gatunku, dobrane do całości, odpowiednie do okazji, bo pantofelki świadczą nie tylko o guście, lecz także o charakterze.”

 

 

 

Sukienka Reserved    buty LOFT 37

zdjęcia: Anka Zarzycka

 

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments