Dziewczyny z Loft 37, a w zasadzie ich buty, poznałam jakieś pięć lat temu. Zupełnie przypadkowo kupiłam parę skórzanych botków z frędzlami, które szybko stały się moimi ulubionymi butami – nosiłam je niemal do wszystkiego. 

Przeszły ze mną bardzo wiele, dosłownie i w przenośni. Zelówki zmeniałam trzy razy, bo ten kowbojski fason wpłynął znacząco na sposób mojego poruszania się. Nieustraszona niczym Chuck Norris. w kowbojskim stylu przemirzałam ulice Warszawy. Chodziłam w nich na sesje, spotkania biznesowe i wieczorne imprezy. Zabierałam je na wakacje. Stukot tych wysłużonych już mocno obasów dodawał mi sił. I chooć taka miłość zdarza się raz, dalej zaglądam do butiku Loft 37 na Mokotowskiej i często trafiam na podobnie wygodny fason. 

 

 

 

 

 

 

To co mnie w tej marce urzeka to fakt, że każda para butów jest ręcznie robiona! Serio! I w ogromnej większości wykonane są z naturalnej skóry. Na zdjęciach mam na sobie klasyczny satynowy model, trochę przypominający czółenka jakie nosiła Audrey Hepburn. Ozdobione perłą połyskują w słońcu niczym egzotyczne ryby. Ten sam model dostępny jest jeszcze w czerni a stosunkowo niski obcas i wygodne kopyto sprawiają, że można je nosić codziennie.Cytat z książki „Widnokrąg”  Wiesława Myśliwskiego idelanie oddaje styl i charakter tego właśnie modelu.

„… kobieta może mieć skromniejszą sukienkę, być skromnie uczesana, brwi, rzęsy mieć niewycieniowane, nie podczernione, usta nie umalowane, nie mieć pereł, kolczyków, lecz pantofelki powinna mieć w najlepszym gatunku, dobrane do całości, odpowiednie do okazji, bo pantofelki świadczą nie tylko o guście, lecz także o charakterze.”

 

 

 

Sukienka Reserved    buty LOFT 37

zdjęcia: Anka Zarzycka

 

 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments