Przyszedł maj, ale wiosna wciąż pozostaje w sferze marzeń. Dla oczu łaknących pięknej, soczystej zieleni mam dla Was dziś moodboard w klimacie Greenery – koloru roku 2017 według Pantone.

Zielony to ciężki kolor do noszenia. Łatwo o efekt żaby Kermita, a i łączenie ze sobą kilku odcieni to wcale nie taka prosta sprawa. Ale jeden ciekawy zielony akcent – kurtka, bluza czy nawet but to strzał w dziesiątkę. Z racji tego, że jest rzadko spotykany, od razu przyciąga wzrok innych, magnetyzuje i nadaje stylizacji wyjątkowego charakteru. Tymczasem inspirujcie się, otaczajcie zielonym i cieszcie oczy!

 

May has come, but spring still remains in the realm of dreams. Yet, for eyes hungry of beautiful, lush verdant greenery, I have a moodboard for you, precisely in the shade of ‘Greenery’ — 2017’s colour according to Pantone.

Green is a difficult colour to wear. It is easy to end up with the effect of Kermit the Frog, and combining various shades of green is really not that simple. Yet adding one interesting green accent to your outfit, be it a jacket, a sweatshirt or even a shoe, can do the trick. As it is rarely encountered, it immediately attracts the gaze of other, magnetising your outfit with distinctive character. Meanwhile, be inspired, surround yourselves with green and let your eyes enjoy it!
 

 

 

 

 

 

 

Dress Bohoboco shoes Uterque rings, bracelets Wishbone

blouse Kas Kryst
fot. Zosia Promińska

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Kwiecień 03 by Marta Sinilo

— Idź w kimono!

  Pamiętacie jak pisałam w zeszłe wakacje, że piżamy możemy nosić całymi dniami? Nawet na spotkania ze znajomymi czy do pracy. Kolejnym elementem garderoby, który z sypialni wychodzi na ulice jest kimono. Od tysiąca lat pozostaje w niezmienionej formie, lecz w te wakacje zaskakuje przepięknymi printami, a to wszystko z metką „made read more

/ no comments
Posted on Marzec 20 by Marta Sinilo

— Shirt story

    W damskiej garderobie można wskazać trzy ponadczasowe klasyki, które sprawdzą się zawsze. Bez względu na wiek, sposób ubierania się, styl życia czy wykonywany zawód będą to dżinsy, mała czarna i biała koszula.   O tej ostatniej można by napisać całą książkę. Jej historia sięga równie daleko jak historia ludzkości. O read more

/ no comments