Przyszedł maj, ale wiosna wciąż pozostaje w sferze marzeń. Dla oczu łaknących pięknej, soczystej zieleni mam dla Was dziś moodboard w klimacie Greenery – koloru roku 2017 według Pantone.

Zielony to ciężki kolor do noszenia. Łatwo o efekt żaby Kermita, a i łączenie ze sobą kilku odcieni to wcale nie taka prosta sprawa. Ale jeden ciekawy zielony akcent – kurtka, bluza czy nawet but to strzał w dziesiątkę. Z racji tego, że jest rzadko spotykany, od razu przyciąga wzrok innych, magnetyzuje i nadaje stylizacji wyjątkowego charakteru. Tymczasem inspirujcie się, otaczajcie zielonym i cieszcie oczy!

 

May has come, but spring still remains in the realm of dreams. Yet, for eyes hungry of beautiful, lush verdant greenery, I have a moodboard for you, precisely in the shade of ‘Greenery’ — 2017’s colour according to Pantone.

Green is a difficult colour to wear. It is easy to end up with the effect of Kermit the Frog, and combining various shades of green is really not that simple. Yet adding one interesting green accent to your outfit, be it a jacket, a sweatshirt or even a shoe, can do the trick. As it is rarely encountered, it immediately attracts the gaze of other, magnetising your outfit with distinctive character. Meanwhile, be inspired, surround yourselves with green and let your eyes enjoy it!
 

 

 

 

 

 

 

Dress Bohoboco shoes Uterque rings, bracelets Wishbone

blouse Kas Kryst
fot. Zosia Promińska

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Listopad 04 by Marta Sinilo

— Architektura koloru

Młodość rządzi się swoimi prawami. Więcej jej wolno i więcej jej się wybacza. To samo tyczy się młodych projektantantów. Studia i początki kariery to idealny czas na poszukiwanie swojej estetyki i odważne eksperymenty. Sprzedażowe podejście to jedno, ale to  pierwsze kolekcje pozwalają zaistnieć w środowisku i mediach, dlatego im bardziej spektakularnie, tym read more

/ no comments
Posted on Październik 27 by Marta Sinilo

— Wanted!

  Jak reagujecie gdy widzicie inną osobę w tym samym ubraniu co Wy? Kusząca oferta wszędobylskich sieciówek bezsprzecznie sprzyja takim sytuacjom. I może to z początku wyda wam się dziwne, ale ja te sytuacje szczerze uwielbiam.  Inspirują mnie. Każda z nas podchodzi do tego samego ubrania zupełnie inaczej i ma inny pomysł na read more

/ no comments