Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:) 

Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy plecak w kształcie tradycyjnej kostki wyszedł właśnie na przeciw dziecięcym potrzebom. Tak naprawdę miał korygować błędy postawy. Chodziło o jednostronne skrzywienie kręgosłupa. Firma uzyskała dotację i stworzyła plecak idealny. Z odpornego bawełnianego materiału, bardzo wytrzymałego na wilgoć, słońce i zabrudzenia. Możemy je ponadto dostać w milionie kolorach. Forma samego plecaka jest bardzo minimalistyczna, zdobi go tylko kieszonka, logo i skórzana bądź materiałowa rączka.  
 

 

 

 

 

 

 

Sama również taki plecak posiadam! Początkowo nie byłam przekonana, myślałam, że może jest zbyt hipsterski, może za bardzo młodzieżowy, a może po prostu mi nie wypada? Jednak bardzo się do nich przekonałam w czasie pobytu w Japonii, gdzie towarzyszył mi cały czas. Zauważyłam, że z łatwością utrzymuję w nim ład i porządek, wszytko można w nim w sekundę odnaleźć, a ciężar jest w zasadzie nieodczuwalny! Po prostu się zakochałam. I dzisiaj mam już ich  kilka.:) 

 

 

 

 

 

 

Dziewczynki chcą mieć coś prostego i fajnego, ale jednocześnie cool!  Chodzą do szkoły, gdzie obowiązują mundurki a kurtki, plecaki i buty nie powinny mieć zbędnych wzorków. Kanken, po tym jak zawojował szweckie szkoły i przedszkola, przedostał się do branży fashion i szybko zyskał uznanie wśród osób ceniących dobry design i niezawodną jakość. Firma w tym roku pokazała swoje produkty w kooperacji z jedną z wiodących modowych marek Acne i myślę, że tym samym zyskała powszechne powszechne poważanie i przeszła do marek uber cool takich jak NorthFace czy Supreme.

 

 

 

zdjęcia: Michaela MetesováBulletproof Warsaw

 

 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments