Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:) 

Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy plecak w kształcie tradycyjnej kostki wyszedł właśnie na przeciw dziecięcym potrzebom. Tak naprawdę miał korygować błędy postawy. Chodziło o jednostronne skrzywienie kręgosłupa. Firma uzyskała dotację i stworzyła plecak idealny. Z odpornego bawełnianego materiału, bardzo wytrzymałego na wilgoć, słońce i zabrudzenia. Możemy je ponadto dostać w milionie kolorach. Forma samego plecaka jest bardzo minimalistyczna, zdobi go tylko kieszonka, logo i skórzana bądź materiałowa rączka.  
 

 

 

 

 

 

 

Sama również taki plecak posiadam! Początkowo nie byłam przekonana, myślałam, że może jest zbyt hipsterski, może za bardzo młodzieżowy, a może po prostu mi nie wypada? Jednak bardzo się do nich przekonałam w czasie pobytu w Japonii, gdzie towarzyszył mi cały czas. Zauważyłam, że z łatwością utrzymuję w nim ład i porządek, wszytko można w nim w sekundę odnaleźć, a ciężar jest w zasadzie nieodczuwalny! Po prostu się zakochałam. I dzisiaj mam już ich  kilka.:) 

 

 

 

 

 

 

Dziewczynki chcą mieć coś prostego i fajnego, ale jednocześnie cool!  Chodzą do szkoły, gdzie obowiązują mundurki a kurtki, plecaki i buty nie powinny mieć zbędnych wzorków. Kanken, po tym jak zawojował szweckie szkoły i przedszkola, przedostał się do branży fashion i szybko zyskał uznanie wśród osób ceniących dobry design i niezawodną jakość. Firma w tym roku pokazała swoje produkty w kooperacji z jedną z wiodących modowych marek Acne i myślę, że tym samym zyskała powszechne powszechne poważanie i przeszła do marek uber cool takich jak NorthFace czy Supreme.

 

 

 

zdjęcia: Michaela MetesováBulletproof Warsaw

 

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments