Kiedyś nie myślałam o czasie. Wydawało mi się, że w zawodzie stylistki nie da się niczego zaplanować z zegarkiem w ręku. Sesja, która miała trwać osiem godziny nie wiadomo kiedy przeciągała się do dziesięciu, a nawet dwunastu. Z godzinnej kawy z koleżanką wychodziłam po dwóch godzinach, a kiedy ktoś przychodził na spotkanie ze mną spóźniony o tzw. „studencki” kwadrans, nigdy nie robiłam z tego problemu.

Rok temu w moim życiu pojawił się Henryk i zrozumiałam co mają na myśli kobiety mówiąc, że dziecko wywraca życie do góry nogami. Po raz pierwszy czuję, że czas jest dla mnie naprawdę cenny. Każda spędzona z Heniem minuta jest na wagę złota, dlatego postanowiłam planować każdy dzień z zegarkiem w ręku. Nie tym w smartfonie, tylko takim, który idealnie wpasuje się w każdą moją stylizację. Który będzie niczym biżuteria i na który będę mogła dyskretnie zerkać, nie dając moim rozmówcom odczuć, że spieszę się do dziecka, bo zbliża się nasz czas zabawy, kąpieli albo dlatego, że po prostu za nim tęsknię.

 

 

 

 

Wybór zegarka nie jest trudny – Omega Trésor ma wskazówki ze złota, emaliowaną białą tarczę i satynowy pasek w kolorze kawy z mlekiem. Kaia Gerber, która jest jego twarzą powiedziała, że ten model „wygląda jak vintage, ale ma nowoczesny twist” i że po prostu przyjemnie się na niego patrzy. Dla mnie ten zegarek ma jeszcze jedno znaczenie: przypomina mi, że teraz mam w życiu dobry czas. Odeszłam z korporacji. Założyłam bloga. Pracuję przy kampaniach modowych gigantów, a markom, które w branży fashion dopiero raczkują, doradzam jak zrobić pierwsze duże kroki. Jednocześnie jestem pełnoetatową mamą, która póki co nie przegapiła żadnego ważnego momentu z życia swojego synka. Karierę naprawdę da się połączyć z macierzyństwem. Trzeba to tylko zrobić z głową. I z zegarkiem w ręku.

 

 

 

 

 

Zegarek OMEGA Trésor |  garnitur, spódnica Marlu |  Buty LOFT 37

zdjęcia: Michaela Metesová

 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments