Kiedyś nie myślałam o czasie. Wydawało mi się, że w zawodzie stylistki nie da się niczego zaplanować z zegarkiem w ręku. Sesja, która miała trwać osiem godziny nie wiadomo kiedy przeciągała się do dziesięciu, a nawet dwunastu. Z godzinnej kawy z koleżanką wychodziłam po dwóch godzinach, a kiedy ktoś przychodził na spotkanie ze mną spóźniony o tzw. „studencki” kwadrans, nigdy nie robiłam z tego problemu.

Rok temu w moim życiu pojawił się Henryk i zrozumiałam co mają na myśli kobiety mówiąc, że dziecko wywraca życie do góry nogami. Po raz pierwszy czuję, że czas jest dla mnie naprawdę cenny. Każda spędzona z Heniem minuta jest na wagę złota, dlatego postanowiłam planować każdy dzień z zegarkiem w ręku. Nie tym w smartfonie, tylko takim, który idealnie wpasuje się w każdą moją stylizację. Który będzie niczym biżuteria i na który będę mogła dyskretnie zerkać, nie dając moim rozmówcom odczuć, że spieszę się do dziecka, bo zbliża się nasz czas zabawy, kąpieli albo dlatego, że po prostu za nim tęsknię.

 

 

 

 

Wybór zegarka nie jest trudny – Omega Trésor ma wskazówki ze złota, emaliowaną białą tarczę i satynowy pasek w kolorze kawy z mlekiem. Kaia Gerber, która jest jego twarzą powiedziała, że ten model „wygląda jak vintage, ale ma nowoczesny twist” i że po prostu przyjemnie się na niego patrzy. Dla mnie ten zegarek ma jeszcze jedno znaczenie: przypomina mi, że teraz mam w życiu dobry czas. Odeszłam z korporacji. Założyłam bloga. Pracuję przy kampaniach modowych gigantów, a markom, które w branży fashion dopiero raczkują, doradzam jak zrobić pierwsze duże kroki. Jednocześnie jestem pełnoetatową mamą, która póki co nie przegapiła żadnego ważnego momentu z życia swojego synka. Karierę naprawdę da się połączyć z macierzyństwem. Trzeba to tylko zrobić z głową. I z zegarkiem w ręku.

 

 

 

 

 

Zegarek OMEGA Trésor |  garnitur, spódnica Marlu |  Buty LOFT 37

zdjęcia: Michaela Metesová

 

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments