Wiadomo, że ciąża i początkowy okres macierzyństwa to dosyć szalony czas dla włosów. Ja jestem ruda i moje włosy całe życie się naturalnie kręciły i układały…aż tu nagle bum! Nie moglam dojść z nimi do ładu przez dziewięć miesięcy więc zaraz po urodzeniu Henia postanowiłam obciąć się na któtko!  

 Obcięłam włosy i czułam się świetnie, moja twarz wyglądała szczuplej, a szyja na długą i zgrabną. Rano wystarczyło, że przeczesałam włosy ręką, co przy małym dziecku jest niewątpliwą zaletą.  Jak już zrobiłam ten krok, to postanowiłam iść dalej i utleniłam włosy na blond. To była zmiana o 180 stopni, ale sprawiło mi to wiele radości. Musiałam zmienić nieomal cała garderobę  i to było mi tak naprawdę na rękę. Potrzebowałam zmiany. Dużo podróżujemy, spędzałam godziny na słońcu, a mój piękny chłodny odcień blond stał się żółty i ciepły. Tak naprawdę różową płukankę polecił mi mój fryzjer Bartek Janusz. Ufam mu bezgranicznie, ale to on zawsze namawia mnie na zmiany. Heniu był zachwycony. Dla niego nastąpiły też inne zmiany, bo  był to tydzień kiedy dostał  nowy wózek Cybex 

 

 

 

 

Cybex x Jeremy Scott  to najlepsza maszyna jaką jeździłam/jeździliśmy do tej pory. Ma świetne koła, jest bardzo zwrotny. Lekki, oparcie rozkłada się bardzo łatwo, buda jest tak obszerna, że kiedy pada mogę zasłonić całe dziecko. Pamietam, jak byłam na prezentacji tych wózków jeszcze jako pracująca stylistka, nawet nie myśląca o dziecku. Zastanawiałam się czy on jest też funkcjonalny czy tylko ładnie wygląda;) Okazuje się ze klasyczne „i to i to” jest w tym przypadku możliwe.  

 

 

fot: Eliza Krakówka 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments