Przed rozpoczęciem prowadzenia zakładki „beauty” muszę Wam się zwierzyć z jednej rzeczy. Oczywiście nie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne będą przeprowadzane na mnie i bynajmniej nie uważam siebie za alfę i omegę w tej dziedzinie. Mam spore doświadczenie dzięki latom spędzonym w redakcjach miesięczników dla kobiet, ale tym bardziej wyrobiłam sobie opinię ze „im mniej,  tym lepiej” 

O czym zatem pisać,  jeśli od modelek, które przychodzą na sesje oczekujemy, iż będą naturalnie piękne. Nie farbują włosów, nie malują się, nie przedłużają rzęs ani paznokci? 

Napewno o pielęgnacji, o zdrowiu i o tym jak sobie nie zrobić krzywdy. 

Starałam się przez długi czas udowodnić sobie,  że mogę stosować praktycznie każdy kosmetyk. Zupełnie niepotrzebnie! Tak jak w świecie mody, tak samo w świecie urody panują pewne mody i trendy. Co zrobić, żeby nie poddawać się im bezmyślnie, nie wpaść w szpony koncernów kosmetycznych, które usiłują nam sprzedać coraz to nowy kosmetyk. 

Postaram się jako FashionSpy  z pomocą mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie ekspertów w dziedzinie urody doradzić Wam jak najlepiej. 

 

Prior to beginning to write the ‘beauty’ tab I must confess you one thing. By all means not all treatments will be carried out on me, and I certainly do not consider myself as the authority in this field. I have a lot of experience owing to the years spent in the editorial offices of women’s monthlies, but, as a result, I have developed an opinion that: ‘the less, the better’.

What should I then write about, if it is expected of models, which come to photoshoots, to be naturally beautiful. They don’t dye their hair, nor do they put on make-up, extend their eyelashes or nails.

Certainly I’ll write about personal grooming, health, and about how not to hurt yourself.

For a long time I tried to prove to myself that I could virtually use any cosmetic. It was completely unnecessary! Just like in the fashion world, the world of beauty is dominated by certain vogues and trends. What should one do then to avoid falling into the clutches of cosmetic companies, which are constantly trying to sell us a newer product.

As a FashionSpy, I will try, with the help of wiser and more experienced experts in the field of beauty, to advise you best.

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments