Przed rozpoczęciem prowadzenia zakładki „beauty” muszę Wam się zwierzyć z jednej rzeczy. Oczywiście nie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne będą przeprowadzane na mnie i bynajmniej nie uważam siebie za alfę i omegę w tej dziedzinie. Mam spore doświadczenie dzięki latom spędzonym w redakcjach miesięczników dla kobiet, ale tym bardziej wyrobiłam sobie opinię ze „im mniej,  tym lepiej” 

O czym zatem pisać,  jeśli od modelek, które przychodzą na sesje oczekujemy, iż będą naturalnie piękne. Nie farbują włosów, nie malują się, nie przedłużają rzęs ani paznokci? 

Napewno o pielęgnacji, o zdrowiu i o tym jak sobie nie zrobić krzywdy. 

Starałam się przez długi czas udowodnić sobie,  że mogę stosować praktycznie każdy kosmetyk. Zupełnie niepotrzebnie! Tak jak w świecie mody, tak samo w świecie urody panują pewne mody i trendy. Co zrobić, żeby nie poddawać się im bezmyślnie, nie wpaść w szpony koncernów kosmetycznych, które usiłują nam sprzedać coraz to nowy kosmetyk. 

Postaram się jako FashionSpy  z pomocą mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie ekspertów w dziedzinie urody doradzić Wam jak najlepiej. 

 

Prior to beginning to write the ‘beauty’ tab I must confess you one thing. By all means not all treatments will be carried out on me, and I certainly do not consider myself as the authority in this field. I have a lot of experience owing to the years spent in the editorial offices of women’s monthlies, but, as a result, I have developed an opinion that: ‘the less, the better’.

What should I then write about, if it is expected of models, which come to photoshoots, to be naturally beautiful. They don’t dye their hair, nor do they put on make-up, extend their eyelashes or nails.

Certainly I’ll write about personal grooming, health, and about how not to hurt yourself.

For a long time I tried to prove to myself that I could virtually use any cosmetic. It was completely unnecessary! Just like in the fashion world, the world of beauty is dominated by certain vogues and trends. What should one do then to avoid falling into the clutches of cosmetic companies, which are constantly trying to sell us a newer product.

As a FashionSpy, I will try, with the help of wiser and more experienced experts in the field of beauty, to advise you best.

— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments