Nigdy wcześniej kobiety nie mówiły tak mocnym głosem, jak teraz. Feminizm był motywem przewodnim kolekcji Chanel, najgorętszym t-shirtem był ten od Diora z napisem „We should all be feminists”, a głównym trendem tego sezonu był power suit. Jesteśmy matkami, osiągamy sukcesy w pracy, potrafimy zrobić 10 rzeczy w ciągu jednej minuty i branża mody naprawdę to docenia. Kto ma podbić świat, jeśli nie właśnie my?

 

Podbijanie świata to jednak niestety ciężka praca, a każda praca ma swój dress code. Kiedy przychodzi dzień, w którym trzeba dokonać niemożliwego sięgam po jeden z faworytów w mojej szafie – świetnie skrojoną marynarkę Ralpha Laurena. Mam ją właściwie od zawsze, ale mimo upływu czasu wcale nie traci na jakości. Sam fason także się nie starzeje. Dwurzędowa marynarka ze złotymi guzikami to klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody.

 

Aby uzyskać stuprocentowy „power look” sama forma jednak nie wystarcza. Ważny jest także kolor. A co sprawdzi się lepiej od klasycznej, mocnej czerwieni? Kolor, który pojawiał się na wybiegach u Alexandra McQueena, Max Mary, Fendi, Jil Sander wg naukowców wybierają osoby, które wytrwale i pewnie dążą do celu.  To właśnie chciałam osiągnąć.

 

 

 

Aby odejść od typowej formy garnituru, zamiast cygaretek w kant dobrałam szerokie kuloty. Odrobina twistu, nawet w formalnych sytuacjach,  nikomu nie zaszkodzi.

 

A jeśli już jesteśmy przy zakręconych historiach, zwróćcie uwagę na mój obcas. Właśnie takie małe detale budują interesujące stylizacje. Dla wszystkich przeciwniczek wysokich obcasów polecam płaskie oksfordki. Sprawdzą się równie dobrze! A jaki jest wasz ulubiony uniform do pracy?

 

 

 

 

jacket Ralph Lauren  trousers  Zara  shoes Dezee

 

fot. Bastek Czernek 

                                                                              Hair: Barterk Janusz 

 

— Follow me on Instagram

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

— Related Posts
Posted on Listopad 23 by Marta Sinilo

— W krainie Newbie lovers!

  Ok. Na samym początku mojej przygody z ciuszkami dziecięcymi popełniałam masę błędów. Moje przyzwyczajenia z pracy okazały się tutaj mało pomocne, a nawet tragiczne w skutkach. Wielokrotnie stylizowałam sesje zdjęciowe reklamowe i kampanie z dziećmi. Kierowaliśmy się wówczas względami estetycznymi, czyli przede wszystkim, żeby wyglądało ładnie i fajnie! Powinnam się wtedy read more

/ no comments
Posted on Listopad 13 by Marta Sinilo

— Zabezpieczony: DIOR

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

/ no comments