Jak reagujecie gdy widzicie inną osobę w tym samym ubraniu co Wy? Kusząca oferta wszędobylskich sieciówek bezsprzecznie sprzyja takim sytuacjom. I może to z początku wyda wam się dziwne, ale ja te sytuacje szczerze uwielbiam.  Inspirują mnie. Każda z nas podchodzi do tego samego ubrania zupełnie inaczej i ma inny pomysł na stylizację, a dla mnie – stylistki, każda alternatywna i kreatywna interpretacja ubrania jest na wagę złota. Kiedy więc zobaczyłam w tej samej sukience dwie niesamowite kobiety – Jessicę Mercedes i Maję Naskrętską – stylistkę ELLE, wiedziałam, że i ja muszę ją dla was przetestować. 

 

Sukienka pochodzi z najnowszej, kapsułowej kolekcji Mango Committed. Jest to już druga z kolei przyjazna środowisku linia tej marki, w całości wykonana z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł.  Sukienka którą widzicie wykonana jest z bawełny organicznej i pięknie dopasowuje się do figury. Głęboki dekolt, wiązanie w talii i krótszy przód z dodatkową kontrafałdą będzie pasował do każdej sylwetki. Na poparcie tej tezy wystarczy, że spojrzycie na nas trzy: mnie, Maję i Jessicę. Pod względem wyglądu różni nas prawie wszystko: wzrost, kolor włosów, karnacja, waga, rozmiar biustu, a mimo to sukienka pasuje każdej z nas. 

Naturalny kolor i uniwersalny krój sprawdzi się i na dzień i wieczór i da duże pole do popisu w kwestii stylizacji. Do pracy  możecie nosić ją z marynarką i botkami, sneakersami, lub tak jak w kampanii – z białym golfem, a na wieczór ze szpilkami lub bardzo wysokimi kozakami i ogromnym kolczykiem na jedno ucho. 

 

 

 

Dress & shoes Mango 

Wanted!
 

How do you react when you see another person in the same outfit as you?

The tempting offer of ubiquitous chain stores is undoubtedly conducive to such situations. Perhaps it may seem strange at first, but I actually truly love such circumstances, for they inspire me. Each of us approaches the same clothes in different ways and has a different idea of how to style it. For me, as a professional stylist, every alternative and creative interpretation of a garment is extremely precious. Hence, when I saw two amazing women in the same dress – Jessica Mercedes and ELLE stylist Maja Naskrętska – I knew I had to try it out for you.

 
The dress comes from the latest Mango Committed collection. It is the second environmentally friendly collection of this brand, made entirely of materials from sustainable sources. The dress I wore is made from organic cotton and it beautifully fits the body. The deep neckline, waist fastening and shorter front with an additional flounce make it a dress that will fit any silhouette. To support this theory it is enough to look at the three of us: Me, Maja and Jessica. In terms of appearance we are virtually different in every aspect: height, hair colour, complexion, weight, breast size, and yet the dress fits each of us.
The natural colour and universal cut will work for both day and night, giving plenty of space in terms of creating outfits. You can wear it to work with a jacket and ankle boots, or with sneakers and – as shown in the campaign – a white turtleneck. For the evening you pair it with heels or very high thigh boots and a huge oversize earring on one ear.
— Follow me on Instagram
— Related Posts
Posted on Październik 12 by Marta Sinilo

— Lancôme

  Lancôme Teint Idole Ultra Wear Jesień się pojawiła za oknami i to jest moment, kiedy zawsze kupuję nowy podkład. Odcień mojej skóry jest o ton cieplejszy po wakacjach. Latem nie maluję się prawie wcale ale wraz z pojawieniem się września mój kalendarz aż do grudnia zapełnia się szeregiem spotkań, na których read more

/ no comments
Posted on Październik 02 by Marta Sinilo

— Monday Morning!

Od czasu kiedy w moim życiu pojawiły się dwie małe dziewczynki, plecak nabrał dla mnie zupełnie innego znaczenia! Córki Michała spędzają z nami masę czasu, weekendy i wyjazdy na wakacje należą do nas! Poza tym oczywiście pozostaje jeszcze szkoła i wszystkie mniejsze wyjazdy weekendowe!:)  Kanken to firma szwecka z wieloletnią tradycją. Pierwszy read more

/ no comments