To instagramowe konto pomoże Ci w zakupach. Uwaga – trudno się od niego oderwać!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Instagram nie tylko pokazuje nam piękny świat i uśmiechniętych ludzi. Może również mieć bardzo praktyczne zastosowanie, takie jak podsuwanie nam istotnych informacji o tym, co jest najmodniejsze, gdzie to możemy kupić i za ile. Prezentuje nam gotowe stylizacje, które za pomocą kilku kliknięć szybko skompletujemy w sklepie internetowym.

Tak działa instagramowe konto @zara.style.daily. Repostuje zdjęcia fashionistek i influencerek, na których mają na sobie stylizacje złożone z produktów z najnowszych kolekcji Zary. Tworzy również listy życzeń zakupowych – znajdziesz je w wyróżnionych, zapisanych relacjach. Znajdują się tam także zrzuty ekranów z internetowego sklepu sieciówki. Chyba nie ma już łatwiejszego sposobu na odnalezienie pożądanych produktów!

Pamiętaj jedynie, że na tym koncie często pojawiają się stylizacje z limitowanych kolekcji. Wtedy, jeżeli tylko dana rzecz spodoba ci się na tyle, że zechcesz ją kupić, musisz się pospieszyć. Wszystko co pojawi się na tym koncie, w błyskawicznym tempie znika z półek nie tylko sklepu internetowego, ale również sklepów stacjonarnych.

Przeczytaj też: Maffashion nosi torebkę z drewna, a my marzymy o takim samym egzamplarzu

Zdjęcie główne: cottonbro/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ten nowy fason pokochały wszystkie it-girls
Ten nowy fason pokochały wszystkie it-girls
Sprawdź, jak wygląda najmodniejszy płaszcz i kurtka tego sezonu.
Modne kolory włosów w sezonie 2022
Modne kolory włosów w sezonie 2022
Moda to nie tylko ubrania, lecz także włosy, ich kolor i upięcia. Każdy sezon w świecie fryzjerstwa zaznacza się innymi trendami. Zobacz, jakie są najmodniejsze kolory włosów w roku 2022.
Jak nieinwazyjnie poprawić wygląd?
Jak nieinwazyjnie poprawić wygląd?
Chcesz nieinwazyjne poprawić swój wygląd? Zobacz, jak to zrobić.
Ostatnie wpisy
Polecamy