Breloki z grawerem – personalizowane gadżety do codziennego użytku

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Breloki do kluczy kojarzą się przede wszystkim z ozdobą, która urozmaica przedmiot, z którym mamy do czynienia niemal codziennie, chociażby przy otwieraniu drzwi do własnego domu. Jest to również bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu łatwo i szybciej znaleźć zagubione klucze w odmętach torebki.

Brelok do kluczy – praktyczny i estetyczny

Breloki do kluczy to świetny dodatek, który sprawi, że klucze będzie o wiele łatwiej znaleźć w torebce lub kieszeni, a do tego będzie to wyjątkowa ozdoba. Klucze nie muszą być tylko narzędziem do otwierania drzwi. Można je ozdobić czymś, co będzie odstawało od innych kluczy i je wyróżniało. Różne breloki do kluczy przydają się również, kiedy jest kilkoro domowników, a każdy ma swój pęk różnych kluczy. Czasem trudno rozpoznać, który jest czyj, a może się to okazać kłopotliwe, kiedy na kółku przyczepione są nie tylko klucze do mieszkania, lecz także do innych miejsc. Zamiast więc zastanawiać się, czyj klucz trafił w nasze ręce, można rozwiązać ten problem, po prostu mając własny, charakterystyczny brelok. W ten sposób nikt go nie pomyli z żadnym innym kluczem ani tym bardziej osobą, do której należy.

Breloki do kluczy mają również różne kształty, kolory oraz style. Większość z nich jest wykonana ze stali chirurgicznej 316L, co oznacza, że są bardzo wytrzymałe. Jest to szczególnie ważne, kiedy będą często ocierać się o inne przedmioty w kieszeni lub torebce. Nie ulegną tak szybko korozji ani się nie odbarwią.

Brelok do kluczy z grawerem – praktyczna propozycja dla wymagających

Brelok może być również dodatkowo spersonalizowany. Brelok do kluczy z grawerem to bardzo funkcjonalny gadżet. Można pozwolić sobie na praktyczność, podpisując się imieniem i podając np. numer telefonu w razie, gdyby klucz się zgubił. Można też po prostu dodać brelokowi wartość sentymentalną, decydując się na ulubiony cytat, wyraz czułości lub inny ciekawy podpis, który sprawi, że brelok do kluczy z grawerem będzie bardzo charakterystyczny. Grawer jest wykonywany ręcznie i w przypadku wielu modeli można wprowadzić podpisy zarówno z przodu, jak i z tyłu blaszki. Brelok do kluczy z grawerem nie musi być samą prostą blaszką z podpisem. Wiele modeli breloków ma również dodatkowe ozdobne zawieszki, które urozmaicają komplet. Niektóre mają nawet ukrytą blaszkę z grawerem, np. za pomocą rozkładanego kwiatu słonecznika. Dzięki temu spersonalizowana wiadomość będzie małą tajemnicą, do której od czasu do czasu będzie można zajrzeć.

Brelok do kluczy idealnym pomysłem na prezent

Brelok do kluczy z grawerem, jak i bez to doskonały prezent dla bliskiej osoby, szczególnie tej, która ma duży problem z odnajdywaniem kluczy w zakamarkach kieszeni lub torebki. Tego typu napis to może być równie dobrze miłe słowo, wspólny żart, co wyraz uczuć, który zostanie nie tylko na grawerze, lecz także w pamięci na długo. Niektóre modele breloków można również kupować „do pary”, np. w formie puzzli lub klucza do serca. Tego typu komplet to uroczy gest, który może uszczęśliwić zarówno najlepszego przyjaciela, jak i życiowego partnera. Oprócz tego nie brak innych kształtów takich jak gwiazda, skrzydło, zwierzęca łapka, dłoń kościotrupa, samochód, czy pszczółka. Przy tak dużej ilości wzorów i możliwości spersonalizowanego grawerowania bardzo łatwo trafić na coś, co będzie idealnym prezentem dla konkretnej osoby. Wysokiej jakości breloki do kluczy z grawerem znaleźć można na stronie blingart.pl.

Fot.: COPPERTIST WU/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Polecamy