Breloki z grawerem – personalizowane gadżety do codziennego użytku

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Breloki do kluczy kojarzą się przede wszystkim z ozdobą, która urozmaica przedmiot, z którym mamy do czynienia niemal codziennie, chociażby przy otwieraniu drzwi do własnego domu. Jest to również bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu łatwo i szybciej znaleźć zagubione klucze w odmętach torebki.

Brelok do kluczy – praktyczny i estetyczny

Breloki do kluczy to świetny dodatek, który sprawi, że klucze będzie o wiele łatwiej znaleźć w torebce lub kieszeni, a do tego będzie to wyjątkowa ozdoba. Klucze nie muszą być tylko narzędziem do otwierania drzwi. Można je ozdobić czymś, co będzie odstawało od innych kluczy i je wyróżniało. Różne breloki do kluczy przydają się również, kiedy jest kilkoro domowników, a każdy ma swój pęk różnych kluczy. Czasem trudno rozpoznać, który jest czyj, a może się to okazać kłopotliwe, kiedy na kółku przyczepione są nie tylko klucze do mieszkania, lecz także do innych miejsc. Zamiast więc zastanawiać się, czyj klucz trafił w nasze ręce, można rozwiązać ten problem, po prostu mając własny, charakterystyczny brelok. W ten sposób nikt go nie pomyli z żadnym innym kluczem ani tym bardziej osobą, do której należy.

Breloki do kluczy mają również różne kształty, kolory oraz style. Większość z nich jest wykonana ze stali chirurgicznej 316L, co oznacza, że są bardzo wytrzymałe. Jest to szczególnie ważne, kiedy będą często ocierać się o inne przedmioty w kieszeni lub torebce. Nie ulegną tak szybko korozji ani się nie odbarwią.

Brelok do kluczy z grawerem – praktyczna propozycja dla wymagających

Brelok może być również dodatkowo spersonalizowany. Brelok do kluczy z grawerem to bardzo funkcjonalny gadżet. Można pozwolić sobie na praktyczność, podpisując się imieniem i podając np. numer telefonu w razie, gdyby klucz się zgubił. Można też po prostu dodać brelokowi wartość sentymentalną, decydując się na ulubiony cytat, wyraz czułości lub inny ciekawy podpis, który sprawi, że brelok do kluczy z grawerem będzie bardzo charakterystyczny. Grawer jest wykonywany ręcznie i w przypadku wielu modeli można wprowadzić podpisy zarówno z przodu, jak i z tyłu blaszki. Brelok do kluczy z grawerem nie musi być samą prostą blaszką z podpisem. Wiele modeli breloków ma również dodatkowe ozdobne zawieszki, które urozmaicają komplet. Niektóre mają nawet ukrytą blaszkę z grawerem, np. za pomocą rozkładanego kwiatu słonecznika. Dzięki temu spersonalizowana wiadomość będzie małą tajemnicą, do której od czasu do czasu będzie można zajrzeć.

Brelok do kluczy idealnym pomysłem na prezent

Brelok do kluczy z grawerem, jak i bez to doskonały prezent dla bliskiej osoby, szczególnie tej, która ma duży problem z odnajdywaniem kluczy w zakamarkach kieszeni lub torebki. Tego typu napis to może być równie dobrze miłe słowo, wspólny żart, co wyraz uczuć, który zostanie nie tylko na grawerze, lecz także w pamięci na długo. Niektóre modele breloków można również kupować „do pary”, np. w formie puzzli lub klucza do serca. Tego typu komplet to uroczy gest, który może uszczęśliwić zarówno najlepszego przyjaciela, jak i życiowego partnera. Oprócz tego nie brak innych kształtów takich jak gwiazda, skrzydło, zwierzęca łapka, dłoń kościotrupa, samochód, czy pszczółka. Przy tak dużej ilości wzorów i możliwości spersonalizowanego grawerowania bardzo łatwo trafić na coś, co będzie idealnym prezentem dla konkretnej osoby. Wysokiej jakości breloki do kluczy z grawerem znaleźć można na stronie blingart.pl.

Fot.: COPPERTIST WU/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odkryj polski sklep z atrakcyjnymi cenami
Odkryj polski sklep z atrakcyjnymi cenami
Znasz już Sinsay? Jeśli nie, czas to zmienić!
Te stylizacje zimowych panien młodych sprawią, że zapragniesz wziąć ślub właśnie teraz
Te stylizacje zimowych panien młodych sprawią, że zapragniesz wziąć ślub właśnie teraz
Coraz więcej rap decyduje się sakramentalne "tak" wypowiedzieć zimową porą. Na jaką stylizację warto wówczas postawić? Sprawdź inspiracje z Instagrama.
Pozycjonowanie sklepów – skuteczne SEO to podstawa
Pozycjonowanie sklepów – skuteczne SEO to podstawa
Liczba sklepów online w Polsce stale rośnie, przez co osiągnięcie sukcesu w branży e-commerce może być coraz trudniejsze. Z efektywną […]
Ostatnie wpisy
Polecamy