Cut-out powraca z rozmachem. Ubrania z wycięciami wcale nie muszą wyglądać tanio

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

To że moda powraca, nie jest dla nas najmniejszym zdziwieniem. Wycięcia w ubraniach potrzebowały jednak nieco więcej czasu, żeby znów wrócić do łask projektantów i influencerów.

Pierwsze próby przypadły na kolekcje wiosenno-letnie 2020, głównie w strojach wieczorowych lub eleganckich, takich do pracy w biurze. Pod koniec 2020 było już wiadomo, że wycięcia pojawią się w każdym możliwym elemencie garderoby, w dżinsach, kostiumach kąpielowych, sukienkach i tak dalej. Nieoczekiwane rozcięcia, szczeliny czy podwójne dekolty mogą zostać umieszczone wszędzie. Niektórzy projektancji postawili na subtelne, wąskie szczeliny. W innych projektach znajdziemy wymyślne geometryczne wycięcia odsłaniające dużo więcej ciała, np. oboje ramion lub fragmenty brzucha.

Jest to całkiem ciekawa alternatywa dla wielokrotnie powtarzających się dużych dekoltów, odsłoniętych pleców czy crop-topów. Możemy swobodnie wybierać spośród wielu możliwości, którą część ciała wolimy wyeksponować. Kilka pomysłowych okienek w sukience może idealnie sprawdzić się podczas letniego spaceru czy randki. Niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą Hollywood czy kimś szukającym urozmaicenia do swojej garderoby, to właśnie lato jest najlepszym momentem na rozważenie odsłonięcia odrobiny skóry. Może warto zebrać się na odwagę?

Przeczytaj też: Przejrzyjcie swoje szafy, na ich dnie możecie znaleźć najmodniejszą torebkę tego sezonu

Zdjęcie główne: Pascal Le Segretain/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 modowych lekcji, które odebrałyśmy od serialowej Emily Cooper
5 modowych lekcji, które odebrałyśmy od serialowej Emily Cooper
Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć naprawdę stylowe looki, koniecznie zobacz ten serial (jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiłaś).
Modowe reklamy, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój
Modowe reklamy, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój
Interesuje Cię świat reklam? Co powiesz na zestawienie najciekawszych reklam modowych, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój? Sprawdź nasze propozycje.
Znaczenie i symbolika granatu w biżuterii zaręczynowej
Znaczenie i symbolika granatu w biżuterii zaręczynowej
Rozważasz granat jako kamień do pierścionka zaręczynowego? Dowiedz się więcej o głębokiej symbolice i znaczeniu tego pięknego kamienia w kontekście zaręczyn.
Ostatnie wpisy
Polecamy