Do kogo skierowany jest kurs tańca towarzyskiego?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kiedyś taniec towarzyski był rozrywką wyższych sfer. Dziś tańczy go praktycznie każdy, choć oczywiście nie wszyscy robią to umiejętnie. Na szczęście, dla tych, którzy nigdy nie nabrali w nim wprawy, a chcieliby to w końcu zrobić, szkoły taneczne oferują profesjonalne kursy – dzięki nim można szybko i łatwo podszkolić się z dowolnego tańca towarzyskiego.

Kto może zapisać się na lekcje tańca towarzyskiego?

Na lekcje tańca towarzyskiego może się zapisać właściwie każdy, bez względu na wiek, kondycję czy stan zdrowia – szkoły taneczne nie nakładają w tym przypadku żadnych ograniczeń. Bez znaczenia jest także to, czy mamy parę. Nauka tańca towarzyskiego wprawdzie nie jest możliwa bez partnera, ale lekcje mają formę zajęć grupowych, na pewno więc znajdziemy kogoś do pary. Dla tych, którzy zmagają się z niską samooceną i bardziej niż inni obawiają się publicznej oceny, przewidziano indywidualne lekcje tańca, z reguły jednak początkującym zaleca się zajęcia w grupie, ponieważ wspólna nauka jest dużo bardziej motywująca, sprawia też więcej radości. Pamiętajmy, że umiejętności wszystkich uczestników kursu są na takim samym poziomie, nikt więc nie będzie nas negatywnie oceniał ani się z nas wyśmiewał. Oczywiście nauka tańca towarzyskiego w szkole tanecznej to propozycja nie tylko dla amatorów – większość takich szkół oferuje lekcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Różnią się one formą, ale mają ten sam cel: doskonalenie tanecznych umiejętności.

Jak wygląda kurs tańca towarzyskiego?

Kurs tańca towarzyskiego z k-polanski.com dla początkujących polega na etapowym przyswajaniu i utrwalaniu podstawowych kroków wybranego stylu oraz stworzonej przez instruktora choreografii. Na kolejnych zajęciach ćwiczony wcześniej układ uzupełnia się o kolejne kroki i figury, aż do opanowania wszystkich ruchów. Lekcje tańca dla zaawansowanych wyglądają podobnie, z tą różnicą, że kursanci uczą się trudniejszych, bardziej skomplikowanych układów tanecznych. W obu przypadkach zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i każdorazowo trwają około godzinę. Po zakończeniu kursu jego uczestnicy mogą się pochwalić się nie tylko nową umiejętnością, ale też większą koordynacją i gracją na parkiecie.

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
3 najmodniejsze kurtki i płaszcze na największe mrozy. Zainspiruj się wyborami influencerek
3 najmodniejsze kurtki i płaszcze na największe mrozy. Zainspiruj się wyborami influencerek
Gdy temperatura za oknem drastycznie spada, warto mieć płaszcz lub kurtkę, któe ochronią Cię przed mrozem. Zainspiruj się modnymi wyborami influencerek.
Najlepiej ubrane postacie z filmów – nasze propozycje!
Najlepiej ubrane postacie z filmów – nasze propozycje!
Przedstawiamy 8 filmowych bohaterów, których stylizacje zrobiły na nas wrażenie.
Jak nosić błyszczące ubrania na co dzień?
Jak nosić błyszczące ubrania na co dzień?
Poszukujesz wyjątkowych połączeń z błyszczącymi elementami na co dzień? Oto, jakie stylizacje są na czasie!
Ostatnie wpisy
Polecamy