Polska gwiazda uczy nas, czym w praktyce jest zrównoważona moda i pokazuje, jak… nosić różowy garnitur

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na polskich czerwonych dywanach coraz częściej można zauważyć, że gwiazdy pojawiają się na nich w „starych” kreacjach. Założenie dwa (lub więcej razy) tej samej rzeczy nie jest już passé, a wręcz przeciwnie – znajduje się w trendzie, którym mamy nadzieję nigdy nie przeminie.

Czy moda zatoczyła koło? Już nie jeden raz. Niemniej jeśli mowa o różowym garniturze Małgorzaty Sochy z kolekcji Mariusza Przybylskiego, komplet ten nigdy nie wyszedł z trendów. Klasyka w kobiecym kolorze to bowiem coś, co może nam służyć przez lata. I mimo że niejedna gwiazda ma w swojej szafie podobnie ponadczasowe projekty, tylko nieliczne decydują się zaprezentować w nich ponownie.

Już dawno temu utarło się bowiem, że pójście w tej samej sukience na ważne wydarzenie może być uznawane jak modowa wpadka. I mimo że ta niepisana zasada dotyczyła raczej celebrytek podczas wielkich wyjść, niejedna Kowalska równie poważnie brała ją sobie do serca. W rezultacie damskie garderoby w zawrotnym tempie uzupełniane były o nowe projekty. I mimo że proces ten wydaje się być niewinnym, w efekcie znajduje się na liście obciążeń dla naszej planety.

Los środowiska i kwestia zrównoważonej mody nie są obce serialowej Violettcie Kubasińskiej. Aktorka „Brzyduli” przełamuje więc „stare reguły salonowego stylu” i wspomniany wcześniej różowy komplet zakłada po raz drugi, po 10 latach. Gwiazda zdecydowała się jedynie na drobne poprawki i nieco inną stylizację. Kołnierz marynarki został obszyty błyszczącym paskiem, czarne czółenka ustąpiły miejsca ciemnym sandałom ze srebrnymi paskami, a biały top zamienił się z koszulą w kolorze nude. Efekt? Równie świetny, co dekadę temu.

„Lekcję eko-mody” Małgosi znajdziesz w poniższym poście. Co sądzisz o takim działaniu? My mamy nadzieję, że inne gwiazdy coraz częściej będą stawiać na takie rozwiązania!

Przeczytaj też: Suknia ślubna? No, thanks. Garnitur? Yes, please.

Zdjęcie główne: Christian Vierig/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Białe torebki są wciąż w trendach. Zobacz, jak je noszą gwiazdy
Białe torebki są wciąż w trendach. Zobacz, jak je noszą gwiazdy
Dobierz modną stylizację do swojej nowej białej torebki.
Jak dobrze dobierać skórzane akcesoria do swojego stylu – porady i inspiracje
Jak dobrze dobierać skórzane akcesoria do swojego stylu – porady i inspiracje
Odkryj, jak skórzane akcesoria mogą dodać uroku Twojemu stylowi. Przydatne porady i inspiracje dotyczące różnych stylów i okazji - od formalnych po codzienne.
Ta świąteczna kampania Zalando wzruszy Cię do łez
Ta świąteczna kampania Zalando wzruszy Cię do łez
Szykuj chusteczki, bo to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaką dziś zobaczysz!
Ostatnie wpisy
Polecamy