Polska gwiazda uczy nas, czym w praktyce jest zrównoważona moda i pokazuje, jak… nosić różowy garnitur

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na polskich czerwonych dywanach coraz częściej można zauważyć, że gwiazdy pojawiają się na nich w „starych” kreacjach. Założenie dwa (lub więcej razy) tej samej rzeczy nie jest już passé, a wręcz przeciwnie – znajduje się w trendzie, którym mamy nadzieję nigdy nie przeminie.

Czy moda zatoczyła koło? Już nie jeden raz. Niemniej jeśli mowa o różowym garniturze Małgorzaty Sochy z kolekcji Mariusza Przybylskiego, komplet ten nigdy nie wyszedł z trendów. Klasyka w kobiecym kolorze to bowiem coś, co może nam służyć przez lata. I mimo że niejedna gwiazda ma w swojej szafie podobnie ponadczasowe projekty, tylko nieliczne decydują się zaprezentować w nich ponownie.

Już dawno temu utarło się bowiem, że pójście w tej samej sukience na ważne wydarzenie może być uznawane jak modowa wpadka. I mimo że ta niepisana zasada dotyczyła raczej celebrytek podczas wielkich wyjść, niejedna Kowalska równie poważnie brała ją sobie do serca. W rezultacie damskie garderoby w zawrotnym tempie uzupełniane były o nowe projekty. I mimo że proces ten wydaje się być niewinnym, w efekcie znajduje się na liście obciążeń dla naszej planety.

Los środowiska i kwestia zrównoważonej mody nie są obce serialowej Violettcie Kubasińskiej. Aktorka „Brzyduli” przełamuje więc „stare reguły salonowego stylu” i wspomniany wcześniej różowy komplet zakłada po raz drugi, po 10 latach. Gwiazda zdecydowała się jedynie na drobne poprawki i nieco inną stylizację. Kołnierz marynarki został obszyty błyszczącym paskiem, czarne czółenka ustąpiły miejsca ciemnym sandałom ze srebrnymi paskami, a biały top zamienił się z koszulą w kolorze nude. Efekt? Równie świetny, co dekadę temu.

„Lekcję eko-mody” Małgosi znajdziesz w poniższym poście. Co sądzisz o takim działaniu? My mamy nadzieję, że inne gwiazdy coraz częściej będą stawiać na takie rozwiązania!

Przeczytaj też: Suknia ślubna? No, thanks. Garnitur? Yes, please.

Zdjęcie główne: Christian Vierig/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dobrać sukienkę koktajlową do swojej sylwetki
Jak dobrać sukienkę koktajlową do swojej sylwetki
Dowiedz się, jak wybrać sukienkę koktajlową, która podkreśli walory twojej sylwetki. Przewodnik z najlepszymi wskazówkami dla każdego typu figury.
Jak wybrać symbole miłości na ślub?
Jak wybrać symbole miłości na ślub?
Choć wybór symboli miłości na ślub jest osobistą decyzją, zrozumienie ich znaczenia może pomóc. Dowiedz się, jak wybrać idealne symbole miłości na twój wielki dzień.
Kozaki za kolano – jak stylizują je znane instagramerki?
Kozaki za kolano – jak stylizują je znane instagramerki?
Obok TAKICH butów nie da się przejść obojętnie. Mowa oczywiście o kozakach za kolano. Noszą je największe sławy – dowiedz się, jakie!
Ostatnie wpisy
Polecamy