Rajstopy inne, niż wszystkie? Takiej pary mogłyście jeszcze nie widzieć

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Gabriella po raz kolejny stworzyła kolekcję rajtuz lokalnych. Po Łodzi, Warszawie, Śląsku, Krakowie i Trójmieście przyszedł czas na Poznań. Na jakie oryginalne rajstopy możemy liczyć tym razem?

Poznański model rajstop pokazuje urokliwe kamieniczki, renesansowy budynek ratusza i znane z rynku koziołki. Produkt imituje pończochę. Dolna część rajstop jest grubsza, kryjąca i w kolorze głębokiej czerni, a regionalna ilustracja widnieje na wysokości uda. Rajtuzy można kupić online na stronie marki i stacjonarnie w wybranych sklepach. Cena? 29,90 złotych.

A jak prezentują się modele z pozostałych, miejskich kolekcji? Te produkty również przedstawiają charakterystyczne punkty na mapie danego miasta. Na rajstopach trójmiejskich widnieje Żuraw, Neptun i Dar Pomorza. Odpowiednik krakowski to oczywiście obraz Sukiennic i Smoka Wawelskiego, a na rajstopach stołecznych nie zabrakło Pałacu Kultury i Nauki oraz Syrenki Warszawskiej.

Zgodnie z gwarą poznańską, co tu dużo blubrać, trzeba sobie lub komuś lajsnąć takie fiksmatynta.

Przeczytaj też: Leonie Hanne wybrała buty i torebkę polskiej marki. Taki sam zestaw znajdziecie też w szafie Julii Wieniawy i Jemerced

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak elegancko zestawić neutralne kolory butów z różnymi stylami ubrań?
Jak elegancko zestawić neutralne kolory butów z różnymi stylami ubrań?
Odkryj tajniki eleganckiego łączenia butów w neutralnych kolorach z różnymi stylami ubrań. Zdobądź wiedzę, która podkreśli Twoją elegancję i styl.
Czy wiesz, jakie jeansy były na topie w roku, w którym się urodziłaś?
Czy wiesz, jakie jeansy były na topie w roku, w którym się urodziłaś?
Uwielbiasz modę i nawiązywanie w swoich stylizacjach do minionych trendów? Świetną inspiracją mogą być jeansy, które były modne w roku twoich urodzin! Sprawdź, jaki model był wówczas na topie.
Pamiętasz modę na ‘brzydkie’ sneakersy? Teraz przyszedł czas na ‘brzydkie’ sandały
Pamiętasz modę na ‘brzydkie’ sneakersy? Teraz przyszedł czas na ‘brzydkie’ sandały
Zapinane na rzepy letnie obuwie opanowało świat mody
Ostatnie wpisy
Polecamy