Zara i Kasia Tusk stawiają na otwieranie second-handów. Czy to przewrót w świecie mody?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedyś zdaniem wielu osób synonim obciachu, dzisiaj powód do dumy. Mowa oczywiście o kupowaniu ubrań w second-handach. Odzież z drugiej ręki przeżywa prawdziwy renesans. Obok tej mody nie da się przejść obojętnie.

Odzież z drugiej ręki – to jest eko!

W dobie kryzysu klimatycznego, gdy wiadomo, że branża tekstylna odpowiada za ogromną część zanieczyszczenia na świecie, kupowanie odzieży używanej wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Kiedyś decydowały się na to głównie osoby, których nie było stać na nowe ubrania, dzisiaj sytuacja zmieniła się diametralnie.

W second-handach chcą kupować wszyscy, którzy interesują się modą – także osoby, które zdecydowanie stać na ciuchy z pierwszej ręki. Największe gwiazdy show-biznesu i stylistki chętnie buszują między wieszakami w lumpeksie, poszukując perełek innych niż wszystkie. I je znajdują! Nic więc dziwnego, że osobistości takie jak Kasia Tusk czy wielkie marki takie jak Zara otwierają swoje second-handy. Czy to odmieni oblicze mody?

Zara idzie w stronę zrównoważonej mody

To, co w danym sezonie jest najmodniejsze, jest w Zarze. Trzeba przyznać, że w tej słynnej sieciówce można znaleźć sporo prawdziwych modowych perełek! Kobiety, mężczyźni, dzieci – wszyscy mogą świetnie się ubrać w Zarze. Przyszedł więc czas, aby i ona poszła w kierunku zrównoważonej mody. Zara otwiera swój second-hand – na początku będzie działał na terenie Wielkiej Brytanii.

Jak zapewniają przedstawiciele sieciówki, klienci będą mogli sprzedawać używane ubrania oraz akcesoria z metką Zary. W aplikacji oraz na stronie internetowej mają powstać specjalne zakładki dla tego procesu. Co ciekawe, niechciane ubrania będzie można przekazać zarówno online, jak i przynieść je do sklepu. To megawygodna opcja! Dodatkowo marka wprowadzi usługę naprawy ubrań – jest to zdecydowanie krok w dobrym kierunku!

Kasia Tusk otwiera second-hand

Zara na razie działa w Wielkiej Brytanii, ale i u nas sporo się dzieje. Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, Kasia Tusk z Make Life Easier, także otwiera lumpeks – i to luksusowy. 

Kasia podkreśla, że w ofercie sklepu znajdą się rzeczy wyjątkowe, wysokiej jakości. Na pewno to nie lada gratka dla wszystkich, którzy lubią wyszukiwać nietuzinkowe ubrania i akcesoria. Warto jednak zauważyć, że u Kasi tanio nie jest. Za produkty trzeba zapłacić od kilkuset do nawet ponad tysiąca złotych.

Zdj. główne: Praswin Prakashan/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
To najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie! Dopasuj je do kształtu swojej twarzy
To najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie! Dopasuj je do kształtu swojej twarzy
Trzymaj się naszej ściągi!
Czy plastry antykoncepcyjne są dla Ciebie? Porównanie z innymi metodami i porady ekspertów
Czy plastry antykoncepcyjne są dla Ciebie? Porównanie z innymi metodami i porady ekspertów
Dowiedz się więcej o plastrach antykoncepcyjnych, porównaj je z innymi metodami kontroli urodzeń i skorzystaj z porad naszych ekspertów. Zdecyduj, czy są one dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.
Jak tworzyć skuteczne kampanie Allegro Ads?
Jak tworzyć skuteczne kampanie Allegro Ads?
Allegro Ads to świetny sposób na dotarcie do swojej grupy docelowej i uzyskanie większej liczby wyświetleń. Jeśli jednak chcesz właściwie wykorzystać to narzędzie i uzyskać jak najlepsze wyniki, powinieneś wiedzieć, jak tworzyć skuteczne kampanie Allegro Ads.
Ostatnie wpisy
Polecamy