Ta świąteczna kampania Zalando wzruszy Cię do łez

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowa kampania Zalando to coś więcej niż tylko ubrania. Cały świąteczny projekt ma dodawać otuchy w tym szczególnie trudnym roku i zachęca do optymistycznego spojrzenia w przyszłość.

Nowa kampania Zalando opiera się na historiach relacji z najbliższymi. Projekt świątecznej kampanii składa się z serii portretów autorstwa Sarah Blais, której zapozowali bracia, przyjaciółki, zakochani, rodziny, koledzy – bliskie sobie osoby, które przed obiektywem pokazały swoje prawdziwe emocje, jak troska, tęsknota, czy czułość.

Kolejnym elementem kampanii Zalando jest spot reklamowy „100 Years of Hugs” z muzyką Franka Oceana. Video składa się z krótkich filmów o przytulaniu, które powstały w Nigerii, Wietnamie, Włoszech, Meksyku, Szwecji i w Niemczech, zrealizowanych przez 4 różnych reżyserów i połączonych w jedną całość przez twórcę Vincenta Haycocka.

Pierwszym etapem kampanii Zalando w Polsce były murale, które powstały w dwóch miejscach w Warszawie oraz w Katowicach i w Krakowie. Wielkoformatowe obrazy postaci, które obejmują swoją drugą brakującą i niewidoczną połówkę, podpisane pytaniem „Czy jeszcze kiedyś się przytulimy?”, przyciągały uwagę i wzbudzały zainteresowanie przechodniów przez cały tydzień. 8 listopada, wraz z rozpoczęciem drugiego etapu kampanii, na obrazach pojawiły się brakujące wcześniej sylwetki postaci oraz dodająca otuchy i nadziei odpowiedź na zadane pytanie.

Zobacz świąteczny spot Zalando:

Przeczytaj też: Rajstopy inne, niż wszystkie? Takiej pary mogłyście jeszcze nie widzieć

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tatuaże jako forma wyrazu artystycznego
Tatuaże jako forma wyrazu artystycznego
Tatuaże stały się jednym z najpopularniejszych sposobów na wyrażanie siebie w dzisiejszym świecie. Tatuaże są wykonywane w różnych stylach i technikach, a ich popularność stale rośnie. Jednym z najważniejszych aspektów tworzenia tatuażu jest cieniowanie, czyli technika polegająca na dodawaniu odcieni do tatuażu, aby nadać mu trójwymiarowy wygląd.
Jak dobrać sukienkę koktajlową do swojej sylwetki
Jak dobrać sukienkę koktajlową do swojej sylwetki
Dowiedz się, jak wybrać sukienkę koktajlową, która podkreśli walory twojej sylwetki. Przewodnik z najlepszymi wskazówkami dla każdego typu figury.
Jak nosić elegancką koszulę? Oto 3 nietypowe sposoby
Jak nosić elegancką koszulę? Oto 3 nietypowe sposoby
Luźno puszczona koszula od teraz wyda Ci się nudna.
Ostatnie wpisy
Polecamy