Ta świąteczna kampania Zalando wzruszy Cię do łez

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowa kampania Zalando to coś więcej niż tylko ubrania. Cały świąteczny projekt ma dodawać otuchy w tym szczególnie trudnym roku i zachęca do optymistycznego spojrzenia w przyszłość.

Nowa kampania Zalando opiera się na historiach relacji z najbliższymi. Projekt świątecznej kampanii składa się z serii portretów autorstwa Sarah Blais, której zapozowali bracia, przyjaciółki, zakochani, rodziny, koledzy – bliskie sobie osoby, które przed obiektywem pokazały swoje prawdziwe emocje, jak troska, tęsknota, czy czułość.

Kolejnym elementem kampanii Zalando jest spot reklamowy „100 Years of Hugs” z muzyką Franka Oceana. Video składa się z krótkich filmów o przytulaniu, które powstały w Nigerii, Wietnamie, Włoszech, Meksyku, Szwecji i w Niemczech, zrealizowanych przez 4 różnych reżyserów i połączonych w jedną całość przez twórcę Vincenta Haycocka.

Pierwszym etapem kampanii Zalando w Polsce były murale, które powstały w dwóch miejscach w Warszawie oraz w Katowicach i w Krakowie. Wielkoformatowe obrazy postaci, które obejmują swoją drugą brakującą i niewidoczną połówkę, podpisane pytaniem „Czy jeszcze kiedyś się przytulimy?”, przyciągały uwagę i wzbudzały zainteresowanie przechodniów przez cały tydzień. 8 listopada, wraz z rozpoczęciem drugiego etapu kampanii, na obrazach pojawiły się brakujące wcześniej sylwetki postaci oraz dodająca otuchy i nadziei odpowiedź na zadane pytanie.

Zobacz świąteczny spot Zalando:

Przeczytaj też: Rajstopy inne, niż wszystkie? Takiej pary mogłyście jeszcze nie widzieć

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W przyszłym roku odkryjemy sekrety Victoria’s Secret
W przyszłym roku odkryjemy sekrety Victoria’s Secret
Markę Victoria’s Secret zna prawie każda kobieta. Od końca lat 90’ była jedną z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich firm.
Jak wykorzystać narzędzia medyczne do poprawy efektywności rehabilitacji domowej
Jak wykorzystać narzędzia medyczne do poprawy efektywności rehabilitacji domowej
Artykuł przedstawia sposób wykorzystania narzędzi medycznych do zwiększenia skuteczności rehabilitacji domowej. Dowiedz się, jak technologia może pomóc w odbudowie zdrowia.
Oto śmiały trend, który wkroczy wiosną 2021 na ulice
Oto śmiały trend, który wkroczy wiosną 2021 na ulice
Kiedyś lansowały go między innymi Britney Spears czy Chritina Aguilera.
Ostatnie wpisy
Polecamy