Jak skutecznie stworzyć modowy biznes w czasie pandemii i jak koronawirus wpłynął na branżę fashion? Odpowiedzi między innymi na te pytania uzyskasz podczas V edycji konferencji „Moda a biznes”

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

12 czerwca w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu odbędzie się V edycja Konferencji Moda a biznes. Jakie tematy będą poruszane tym razem? Główne wątki będą dotyczyły zmian, jakie zachodzą w branży fashion w związku z pandemią koronawirusa.  

Co trzeba wiedzieć, aby skutecznie funkcjonować  w branży modowej? Jak wystartować z nowym biznesem w tym segmencie? Czy zmiany, jakie wywołała epidemia Covid-19 są stałe i jak wpłyną na zachowania klientów i ich preferencje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania można odnaleźć na Konferencji „Moda a biznes”, która odbędzie się 12.06.2021 w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu.  To jedyne takie cykliczne wydarzenie na Dolnym Śląsku,  jedno z niewielu w Polsce, a czerwcowy event odbywa się już po raz piąty. Organizatorzy mają na celu propagowanie wiedzy o tej branży, a także promowanie idei i potrzeby ciągłego rozwoju. Chcą również przekonać, że moda to nie tylko dobry wygląd, lecz przede wszystkim szeroki segment gospodarki, w którym odnoszą sukcesy ci, którzy podążają za nowinkami związanymi z trendami, promocją i technologią w tym sektorze.

Konferencję otworzy Joanna Głowacka, właścicielka agencji SPOT Management, która opowie o partnerach czerwcowej edycji, a także o idei samego wydarzenia. Podczas konferencji swoją wiedzą na temat różnych aspektów działalności w branży fashion opowiedzą znamienici prelegenci.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

godz. 12.15 OTWARCIE KONFERENCJI, Joanna Głowacka, SPOT Management

godz.12.30 PANEL dyskusyjny „Zmiana modelu zachowań zakupowych w czasach i po epidemii. Czy faktycznie?” Paneliści:   Ewelina Salwuk- Marko Feszyn.com, Przemysław Srogosz Lumpsetter, Michał Pawlik MOOQ, Dawid Tymiński Dandycore

2) 13.30 Izabela Błażowska, Spełniona.pl „Projektowanie zmiany zawodowej. Jak znależć swoje miejsce w nowej branży i wykorzystać w niej swoje doświadczenia”.

3) 14.00 Joanna Głowacka, Spot Management „Przegląd prasy – covid a branża mody”

4) 14:30 PANEL dyskusyjny„Aktualne funkcje i zadania mody vintage”. Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska Breslauerin.

Paneliści:   Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska „Breslauerin”

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja rozpoczyna się o godz. 12.00 w części eventowej CAL Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie wydarzenia.

fot. materiały prasowe

Przeczytaj też: Jak może wyglądać świat mody po pandemii?

Zdjęcie główne: Matt Jelonek/ WireImage/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
7 najgorętszych trendów modowych na sezon jesień-zima 2020/21
7 najgorętszych trendów modowych na sezon jesień-zima 2020/21
Sprawdźcie, czego nie powinno zabraknąć w Waszej garderobie tej jesieni.
Jak wybierać książki, które zainteresują dzisiejszych nastolatków?
Jak wybierać książki, które zainteresują dzisiejszych nastolatków?
Poznaj tajniki wyboru książek, które przyciągną uwagę dzisiejszych nastolatków. Poznaj metody wyboru lektur odpowiednich dla młodego pokolenia w dobie cyfryzacji.
Jaki płaszcz wybrać na wiosnę?
Jaki płaszcz wybrać na wiosnę?
Wiosna czas, w którym pogoda może być nieprzewidywalna. Kluczowy staję się wybór odpowiedniego płaszcza, który będzie zapewniał komfort i ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
Ostatnie wpisy
Polecamy