Jak skutecznie stworzyć modowy biznes w czasie pandemii i jak koronawirus wpłynął na branżę fashion? Odpowiedzi między innymi na te pytania uzyskasz podczas V edycji konferencji „Moda a biznes”

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

12 czerwca w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu odbędzie się V edycja Konferencji Moda a biznes. Jakie tematy będą poruszane tym razem? Główne wątki będą dotyczyły zmian, jakie zachodzą w branży fashion w związku z pandemią koronawirusa.  

Co trzeba wiedzieć, aby skutecznie funkcjonować  w branży modowej? Jak wystartować z nowym biznesem w tym segmencie? Czy zmiany, jakie wywołała epidemia Covid-19 są stałe i jak wpłyną na zachowania klientów i ich preferencje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania można odnaleźć na Konferencji „Moda a biznes”, która odbędzie się 12.06.2021 w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu.  To jedyne takie cykliczne wydarzenie na Dolnym Śląsku,  jedno z niewielu w Polsce, a czerwcowy event odbywa się już po raz piąty. Organizatorzy mają na celu propagowanie wiedzy o tej branży, a także promowanie idei i potrzeby ciągłego rozwoju. Chcą również przekonać, że moda to nie tylko dobry wygląd, lecz przede wszystkim szeroki segment gospodarki, w którym odnoszą sukcesy ci, którzy podążają za nowinkami związanymi z trendami, promocją i technologią w tym sektorze.

Konferencję otworzy Joanna Głowacka, właścicielka agencji SPOT Management, która opowie o partnerach czerwcowej edycji, a także o idei samego wydarzenia. Podczas konferencji swoją wiedzą na temat różnych aspektów działalności w branży fashion opowiedzą znamienici prelegenci.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

godz. 12.15 OTWARCIE KONFERENCJI, Joanna Głowacka, SPOT Management

godz.12.30 PANEL dyskusyjny „Zmiana modelu zachowań zakupowych w czasach i po epidemii. Czy faktycznie?” Paneliści:   Ewelina Salwuk- Marko Feszyn.com, Przemysław Srogosz Lumpsetter, Michał Pawlik MOOQ, Dawid Tymiński Dandycore

2) 13.30 Izabela Błażowska, Spełniona.pl „Projektowanie zmiany zawodowej. Jak znależć swoje miejsce w nowej branży i wykorzystać w niej swoje doświadczenia”.

3) 14.00 Joanna Głowacka, Spot Management „Przegląd prasy – covid a branża mody”

4) 14:30 PANEL dyskusyjny„Aktualne funkcje i zadania mody vintage”. Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska Breslauerin.

Paneliści:   Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska „Breslauerin”

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja rozpoczyna się o godz. 12.00 w części eventowej CAL Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie wydarzenia.

fot. materiały prasowe

Przeczytaj też: Jak może wyglądać świat mody po pandemii?

Zdjęcie główne: Matt Jelonek/ WireImage/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rozcięta nogawka to mikrotrend, który opanował tej wiosny świat spodni
Rozcięta nogawka to mikrotrend, który opanował tej wiosny świat spodni
Ten detal wysmukla i wydłuża nogę.
Jak wybrać idealną kamerę do samochodu? Praktyczny przewodnik po asortymencie eNexus.pl
Jak wybrać idealną kamerę do samochodu? Praktyczny przewodnik po asortymencie eNexus.pl
Zdobądź wiedzę potrzebną do wyboru idealnej kamery do samochodu. Dowiedz się, na co zwracać uwagę i jakie funkcje sprawdzają się w różnych sytuacjach.
Loki bez użycia lokówki i prostownicy – poznaj najlepsze metody!
Loki bez użycia lokówki i prostownicy – poznaj najlepsze metody!
Poznaj 7 sposobów na piękne loki bez użycia ciepła!
Ostatnie wpisy
Polecamy