Psychodeliczne printy stały się najpopularniejszym wyborem instagramowych influencerów mody

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna 2021 roku będzie nie tylko naznaczona najbardziej wyrazistymi i optymistycznymi tonami palety kolorów, ale także będzie pełna wyrazistych nadruków, które pokryją wszystkie elementy garderoby. Oczywiście są to prognozy i przewidywania trendsetterów, a skutki ich wpływu widzimy już od jakiegoś czasu na na Instagramie.

W ostatnich miesiącach dominowały ubrania domowe, niewyróżniające się kolory i bardziej neutralne odcienie, typowe dla odzieży zimowej. W przeciwieństwie do nich wiosna przybywa pełna odważnych wzorów, takich jak szachownica, najbardziej maksymalistyczne kwiaty lub klasyczne paski, ale w znacznie bardziej kolorowych opcjach.

We wszystkim pojawia się bardzo wyraźny akcent z lat siedemdziesiątych. Metoda farbowania odzieży tie-dye była już widoczna w poprzednich sezonach. Psychodeliczne nadruki są kontynuacją tego trendu. Największa różnica między nimi polega na tym, że wzory są bliższe złudzeniom i efektom optycznym. Linie są wyraźniej zdefiniowane niż te tworzone przez tworzone przez kolorowe plamy na tkaninie a kolory bardziej intensywne.

Przeczytaj też: Ten print podbija właśnie modowe ulice. Czy ma szansę zdeklasować klasyczną kratę?

Zdjęcie główne: Michael Campanella/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak masaż tantryczny może przyczynić się do twojego rozwoju osobistego?
Jak masaż tantryczny może przyczynić się do twojego rozwoju osobistego?
Dowiedz się, jak techniki masażu tantrycznego mogą przyczynić się do Twojego rozwoju osobistego, poprawiając doświadczenia sensoryczne i zwiększając świadomość ciała.
Kroje sukienek na wieczorowe przyjęcie
Kroje sukienek na wieczorowe przyjęcie
Zbliża się najbardziej intensywny okres przyjęć i zabaw tanecznych. Zobacz, jakie kroje sukienek najlepiej wybrać na takie okazje!
Czy eko moda to przyszłość trendów urodowych?
Czy eko moda to przyszłość trendów urodowych?
Poznaj rewolucję w branży mody, odkrywając eko trend w urodzie. Dowiedz się, jak zrównoważona moda wpływa na przemysł kosmetyczny oraz dlaczego może to być przyszłość wszystkich trendów.
Ostatnie wpisy
Polecamy