Sztuczki, dzięki którym będziesz miała piękniejsze włosy

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Każda z nas marzy o pięknych włosach. Nie zawsze jest to jednak możliwe, ale na szczęście dostęp do różnego rodzaju peruk i sztucznych włosów, a także do metod upiększania włosów jest bardzo duży. Zobacz, na jakie się decydować, żeby fryzura wyglądała naturalnie i robiła niesamowite wrażenie.

Doczepiane kucyki

Jeśli Twoim marzeniem jest gęsty i dobrze układający się kucyk, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą doczepiane kucyki naturalne od Hair Lux. Pozwolą Ci one zagęścić włosy, jednocześnie nie wyglądając sztucznie. Doczepiane kucyki są wykonane z prawdziwych włosów, dzięki czemu nie będzie można odróżnić ich od Twoich. Szeroki wybór kucyków pozwala wybrać taki model, który kolorem będzie odpowiadał Twoim naturalnym włosom.

Peruki naturalne

Tak samo atrakcyjne, jak naturalne kucyki, będą także peruki naturalne. To gwarancja naturalnego efektu i trwałości. Sklepy oferują różne długości, kolory i gęstości włosów, dzięki czemu każda z pań będzie mogła wybrać perukę odpowiednia dla siebie.

Naturalne peruki nie różnią się wyglądem od włosów. Można dobrać takie z grzywką lub bez, w jaśniejszych albo ciemniejszych kolorach. Peruki wyposażone są w czepki i spinki clip in, które pozwalają je wygodnie założyć. Dzięki wykorzystaniu naturalnych włosów peruki nie mają sztucznego połysku, nie plączą się i nie puszą. Można je także dowolnie stylizować, na przykład prostować czy lokować.

Toppery

Kolejnym rozwiązaniem, dzięki któremu fryzura może nabrać wyjątkowego wyglądu, są toppery, czyli tupety. Sklep Hair Lux oferuje różne kolory i długości topperów, między innymi tupety damskie czarne, blond czy rude. Tak samo jak kucyki czy peruki są wykonane najczęściej z naturalnych włosów, więc dają bardzo naturalny efekt.

Przedłużanie włosów na ringi

To metoda wykonywana w salonach fryzjerskich. Polega na dołączeniu do naturalnych włosów doczepów z użyciem niewielkich obrączek. Zabieg odbywa się bez użycia zgrzewarki, więc ryzyko zniszczenia włosów przez przegrzanie jest wyeliminowane. W profesjonalnych zakładach fryzjerzy dbają o to, żeby naturalne pasma były cieńsze od tych doczepianych, żeby nie obciążać włosów.

Przedłużanie keratyną

Polega na połączeniu cienkiego pasma włosów z naturalną dopinką, przy użyciu specjalnego pistoletu albo zgrzewarki. Efekt takiego przedłużenia utrzymuje się nawet 3-4 miesiące. Profesjonalnie przeprowadzone nie ma wpływu na kondycję naturalnych włosów, więc można bez obaw z niego korzystać.

Metoda clip in

Ta metoda umożliwia przedłużenie włosów w domu, bez konieczności wizyty u fryzjera. W sklepach z artykułami fryzjerskimi wystarczy zakupić gotowy zestaw. Używając tej metody można przedłużyć i zagęścić nawet krótkie włosy. Największe taśmy przyczepiane są z tyłu włosach, natomiast mniejsze – do boków głowy.

Metoda kanapkowa tape on

Zwana także metodą taśmową, to doskonała propozycja dla każdej kobiety, która chce przedłużyć włosy w sposób nieinwazyjny. Nie wymaga użycia wysokiej temperatury i eliminuje ryzyko wysuszenia naturalnych włosów.

Zabieg polega na doklejaniu pasm włosów na kilkucentymetrowej taśmie do naturalnych włosów. Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, dopięcie powinno się znajdować przy linii włosów, tuż przy skórze. W zależności od tempa wzrostu włosów, zabieg ten trzeba powtarzać średnio co 4-6 tygodni. Profesjonalnie przyczepione taśmy są niedostrzegalne, a ponadto nieodczuwalne i niekłopotliwe. Przedłużane w ten sposób włosy można dowolnie stylizować i upinać.

Zdjęcie główne: JESSICA TICOZZELLI/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rajstopy modelujące – jak je wybrać, aby uniknąć wpadki?
Rajstopy modelujące – jak je wybrać, aby uniknąć wpadki?
Poniżej znajdziesz wskazówki, zgodnie z którymi rajstopy modelujące będą zawsze korzystnie wpływać na Twój wygląd.
21 cytatów na temat mody, które mogą posłużyć za życiowe motto
21 cytatów na temat mody, które mogą posłużyć za życiowe motto
Szukasz inspiracji w życiu? Poznaj popularne cytaty na temat mody! Może jedno z nich motto stanie się impulsem do pozytywnych zmian w Twoim życiu.
Jak dbać o włosy blond?
Jak dbać o włosy blond?
Jak je prawidłowo pielęgnować? Przyda się z pewnością znajomość kilku prostych zasad.
Ostatnie wpisy
Polecamy