Zostałaś wybrana na druhnę? Mamy dla Ciebie kilka rad

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomimo trwającej pandemii pary na całym świecie deklarują swoją miłość i świętując ją na weselach z dystansem społecznym, podczas gdy inni wybierają wirtualną opcję . Jeśli obecnie jesteś przyszłą druhną tego lata i potrzebujesz nie tylko pomysłów na ubiór ale i wskazówek w jego wyborze, zebraliśmy kilka sylwetek, które możesz rozważyć – niezależnie od tego, czy jest to ślub fizyczny, czy na Zoomie.

Sukienki dla druhen są tak samo ważne, co ogólny wygląd i styl tego wyjątkowego dnia. Bez względu na to, jak świętujesz, wiemy, że jako BFF panny młodej chcesz wyglądać jak najlepiej i czuć się równie niesamowicie. Styl i kolor zazwyczaj wybiera panna młoda, ale o czym Ty powinnaś pamiętać, aby Twój udział w tym wydarzeniu był niezapomniany?

Przy wyborze sukni postaw na prostotę. Jedyną rzeczą, jakiej nie chcesz zrobić to przyćmić pannę młodą w tym ważnym momencie. Unikaj oczywiście koloru białego, chyba że takie jest przyjęte założenie. Przy twojej roli bardzo ważne będzie również funkcjonalność Twojego ubioru. Sukienka nie może być niewygodna, ponieważ do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o państwo młodych, co może wiązać się ze zwiększoną aktywnością fizyczną tego dnia i nie warto męczyć się w sukience krępującej ruchy.

Kreacja powinna zadowolić gusta wszystkich obecnych (jakkolwiek strasznie to może brzmieć), zmieścić się w budżecie Twoim lub państwa młodych oraz wpasować się w tematykę imprezy i oczywiście porę roku czy zaplanowane warunki pogodowe. Trendem 2021 roku w modzie dla druhen są kombinezony, także jeżeli cenisz sobie komfort to warto rozważyć i taką opcję.

Przeczytaj też: Suknia ślubna? No, thanks. Garnitur? Yes, please.

Zdjęcie główne: Katelyn MacMillan/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sztuczki, dzięki którym będziesz miała piękniejsze włosy
Sztuczki, dzięki którym będziesz miała piękniejsze włosy
Chcesz mieć piękne włosy? Poznaj sposoby, jak to osiągnąć!
Botki – buty na każdą porę roku?
Botki – buty na każdą porę roku?
Czy botki są butami wyłącznie jesiennymi? Poznaj modele tych butów, które sprawiają, że możesz nosić je przez cały rok!
Botki na jesień – na jaki model warto polować?
Botki na jesień – na jaki model warto polować?
Jesień tuż, tuż! Podpowiadamy, jakich botków nie może zabraknąć w Twojej szafie!
Ostatnie wpisy
Polecamy