Pikowane torebki to hit tej wiosny. Specjalnie dla Ciebie wyszukałyśmy kilka najładniejszych modeli z sieciówek

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsze egzemplarze wyszły spod ręki projektantów włoskiego domu mody Bottega Veneta czy legendarnej Coco Chanel. Do dziś jeden z najbardziej znanych modeli ‘chanelek’ jest 2.55, klasyczna mała torebka na długim łańcuszku, którą obowiązkowo posiada każda stała bywalczyni salonów i czerwonych dywanów.

Obecnie wiele marek wypuszcza w najnowszych kolekcjach torebki bazujące na tych wymienionych powyżej. Mimo nowego spojrzenia na utwierdzony w popkulturze element garderoby, wciąż zachowują one swoją elegancję i dziewczęcość. Projektanci eksperymentują z formami, kolorami, detalami a nawet wielkością pikowań i ich kształtem. Bez problemu dobierzesz taką torebkę do swoich potrzeb rozmiarowych w wersji mini lub oversize, czy też wariantu dziennego lub wieczorowego.

Wiosenne kolekcje obfitują w warianty pikowanych torebek a my specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze egzemplarze dostępne znanych i lubianych sieciówkach.  Mamy nadzieję, że to spośród nich wybierzesz swoją faworytkę i będziesz się nią cieszyć przez cały sezon!

Przeczytaj też: Pouch bag – torebka, która podbiła tej wiosny serca it-girls

Zdjęcie główne: Streetstyleshooters/ German Select/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Polecamy